Jan Błachowicz odpowiada na zaczepki Ankalaeva!

Jan Błachowicz w ostatnim czasie musi ciężko pracować w swoich social mediach. Wszystko za sprawą braku konkretnych propozycji walk od UFC. Polski zawodnik bardzo chętnie wróciłby do klatki w najbliższym czasie, jednak brak angażu sprawia, że musi przypominać o swojej osobie w sieci. W ostatnim czasie wyręczył go jednak Ankalaev, który sam zaproponował naszemu zawodnikowi walkę. Co na to Jan Błachowicz?

Jak można było się spodziewać, na odpowiedź nie trzeba było czekać długo. Obóz Polaka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że takie okazje trzeba po prostu wykorzystywać. Kiedy Ankalaev zaproponował walkę rewanżową z Błachowiczem, ten nie był dłużny i postanowił szybko i prowokacyjnie odpowiedzieć na wpis Rosjanina.

Po wpisie można domniemywać, że Jan Błachowicz jest bardzo chętny na rewanż. Co więcej, Polak czuje się bardzo pewnie, ponieważ zapowiedział Rosjaninowi, że będzie mu potrzebny wózek do chodzenia. Jak można spodziewać się, Ankalaev odpowie równie mocno w najbliższym czasie, co może zwiastować nam dopięcie takiej walki, w niedługim czasie.

Oto wpis Błachowicza:

Czytaj również:  UFC wprowadza nowe ceny PPV!