Jan Błachowicz bez trenerów? Szok!

Wydaję się, że Jan Błachowicz jest w mocnych tarapatach przed swoją kolejną walką. Jak mówi w wywiadzie sam zainteresowany, jest bez trenerów na kilka tygodni przed najważniejszym pojedynkiem w UFC. Co teraz?

Jan Błachowicz na co dzień trenuje w WCA, pod okiem Roberta Jocza i Roberta Złotkowskiego. Jednak w ostatnim czasie nad WCA zbierały się wielkie chmury, z których spadł mocny deszcz. Finalnie w klubie doszło do dużych zmian i kłótni. Na dzień dzisiejszy, w WCA objął stery Anzor Azhiev, który przejął obowiązki po Robercie Joczu.

Wydawać by się mogło, że Jan Błachowicz to osoba, która łączy ze sobą wszystkie zwaśnione strony i nie będzie żadnych zmian personalnych w jego sztabie trenerskim. Jednak w ostatnim wywiadzie, Jan Błachowicz przyznał, że jest w trudnej sytuacji i jest zmuszony szukać nowego trenera.

W wywiadzie dla InTheCage przyznał, że kontakt z Robertem Joczem od dłuższego czasu jest niemożliwy. Jan Błachowicz powiedział.

Bardzo szkoda, że zwaśnione strony w taki sposób postanowiły potraktować polską ikonę MMA. Jan Błachowicz to człowiek, który aktualnie najwięcej znaczy dla naszego kraju w tej dziedzinie sportu, dlatego wszyscy powinni dbać o to, aby sam zainteresowany mógł trenować w odpowiednich warunkach.

Czytaj również:  Ustawiona walka podczas UFC Vegas 64?!