Jalin Turner chce walki rewanżowej z Mateuszem Gamrotem!

Jalin Turner nie chce dać za wygraną i nadal woła o walkę rewanżową z Mateuszem Gamrotem. Zawodnik twierdzi, że jeśli dostanie pełen obóz przygotowawczy, pokaże pełnie swoich umiejętności i wygra z Mateuszem Gamrotem. Pytanie tylko, czy aktualnie UFC będzie zainteresowane taką walką? Sam Mateusz Gamrot chce się piąć także wyżej, niż dotychczas.

Mateusz Gamrot i Jalin Turner zmierzyli rękawice w tym roku, ponieważ na gali UFC 285, która miała miejsce w marcu, tego roku. Walka była bardzo zacięta z obu stron i dopiero werdykt sędziowski sprawił, że Mateusz Gamrot otrzymał zwycięstwo. Warto dodać, że werdykt nie był jednogłośny.

W ostatnim wywiadzie dla Inside Fighting Jalin Turner stwierdził, że chce dążyć do rewanżu z Mateuszem Gamrotem. Sam zawodnik uważa, że wygrał tą walkę, jednak rozumie postawę sędziowską, która była słuszna z uwagi na kontrolę pod koniec ostatniej rundy.

Zawodnik zwraca uwagę na to, że porównując obrażenia obu zawodników, kontrolę walki i inne aspekty, w jego odczuciu to on jest wygranym tego pojedynku.

Jalin Turner informuje, że dłuższe przygotowania pozwoliłyby mu zarówno lepiej się bronić i dostosować do grapplerów, czyli do Mateusza Gamrota. Dlatego też, zawodnik proponuje, że obaj będą mieć pełen obóz przygotowawczy i zweryfikują swoje umiejętności w oktagonie.

Czytaj również:  Mateusz Gamrot zawalczy na UFC 285!