Jakub Wawrzyniak wypowiedział się o umiejętnościach Hajto przed Clout MMA 3

Jakub Wawrzyniak wypowiedział się o umiejętnościach Tomasza Hajto przed ich starciem na gali Clout MMA 3. Co dokładnie powiedział o swoim rywalu?

Przypomnijmy, że walka Jakuba Wawrzyniaka i Tomasza Hajto będzie main eventem gali Clout MMA 3. Całe wydarzenie zaplanowano na 29 grudnia 2023 roku. Obaj panowie to byli reprezentanci Polski w piłce nożnej, którzy występowali na pozycji obrońcy. Teraz jednak wszystko się zmienia, bo żeby wygrać starcie w sportach walki, będą musieli postawić na atak.

Wawrzyniak podczas wywiadu dla Super Expressu wspomniał o tym, skąd pomysł na jego przygodę z freak fightami Ze słów byłego piłkarza wynika, że nigdy nie śledził tego typu walk. Jednak za namową córki, wybrał się na dwie gale. Zobaczył, że to fajne show i choć po pierwszym telefonie z propozycją stwierdził, że to nie jego świat, tak w końcu się przekonał i spróbuje swoich sił.

Jakub Wawrzyniak wspomniał też o swoim rywalu. Z jego słów wynika, że nie zamierza wchodzić z Tomaszem Hajto w konflikty słowne, bo to nie ich poziom dyskusji. Za to z uznaniem wypowiedział się o umiejętnościach rywala. Hajto zaimponował mu swoją wydolnością i doświadczeniem. Jednak Jakub Wawrzyniak stwierdził, że lubi wyzwania i zapowiedział wyjątkowe wydarzenie, ponieważ walkę stoczy dwóch byłych piłkarzy.

Czytaj również:  Denis Załęcki zawalczy z Natanem Marconiem na Clout MMA 3!