Jake Paul zawalczy z Andersonem Silvą!

Pogłoski właśnie zostały potwierdzone! Jake Paul znów wróci do ringu. Tym razem, popularny YouTuber zmierzy się z kolejnym, byłym mistrzem z UFC – Andersonem „The Spiderem” Silvą!

Anderson Silva swoją przygodę z pięściarstwem rozpoczął w 2020 roku. Wtedy 47-letni Brazylijczyk, postanowił spróbować sił w boksie, kończąc jednocześnie swoją przygodę w MMA. Końcówka kariery Silvy nie była jednak usłana różami, ponieważ na 9 ostatnich walk w UFC, przegrał aż 7 razy.

Natomiast debiut w boksie rozpoczął się całkiem obiecująco. Słynny już ‘The Spider” swoją pierwszą walkę zakończył nie jednogłośną decyzją ze sporo młodszym Julio Césarem Chávezem Juniorem. Natomiast 3 miesiące potem, udało mu znokautować byłego zawodnika UFC, czyli Tito Ortiza.

Jake Paul niepokonany w boksie!

Warto dodać, że Jake Paul do tej pory nie zaznał porażki w boksie. 25-latek w swojej krótkiej, aczkolwiek barwnej karierze, dał radę skończyć każdego rywala przed czasem. Warto przypomnieć, iż YouTuber mierzył się między innymi z Benem Askrenem i Tyronem Woodleyem. Z ostatnim z nich, walczył nawet dwukrotnie.

Jake Paul nie miał ostatnio szczęścia do zawodników. Był dogadany z Tommym Fury’m, który to wypadł z walki. Na jego miejsce wskoczył zawodowy, lecz mniej znany Hasam Rahman Jr. Jednak do tego pojedynku także nie doszło, przez co cały event musiał zostać anulowany. Jak można się spodziewać, publika była bardzo zawiedizona. Tym bardziej, iż wydarzenie miało odbyć się na słynnym już Madison Square Garden.

Kiedy odbędzie się aktualny pojedynek?

Walka Jake Paul vs. Anderson Silva ma dojść już 29 października w Glendale, które mieści się w stanie Arizona. Jake Paul tak skomentował swoją aktualną walkę.

Poniżej przedstawiamy oryginał zapowiedzi walki, który pojawił się na Twitterze Jake’a Paul’a:

Czytaj również:  Adesanya aresztowany na lotnisku w Nowym Jorku!