Jake Paul nawiązał współpracę z USA Boxing!

Docierają do nas ciekawe wieści zza oceanu. Jake Paul zdecydował się podjąć współpracę z USA Boxing i wspomoże swoich rodaków w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu!

Jake Paul to popularny youtuber, a od niedawna bokserem i współzałożyciel Most Valuable Promotions. Zawodnik odnosi sukcesy na pięściarskim rynku i z każdą walką widać, że staje się coraz poważniejszym graczem. Po ostatnim zwycięstwie nawet zaczęto brać pod uwagę umiejscowienie go w rankingu WBO.

Jego talent został już doceniony przez wielu kibiców i dla niektórych stał się wzorem do naśladowania. Zatem nie powinno nikogo dziwić, że Jake Paul zdecydował się na współpracę z USA Boxing, czyli krajowym organem zarządzającym boksem olimpijskim. Dzięki temu to właśnie Jake Paul wspomoże swoich rodaków w przygotowaniach do przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Jak dowiadujemy się, zawodnik rozpocznie zimowe przygotowania z kadrą w Colorado Springs. Z kolei w lipcu wyleci do stolicy Francji, gdzie będzie też wspierał i promował zawodników.

Czytaj również:  Jake Paul stoczy kolejną walkę MMA! Znamy datę!