Jak obstawiać Prime MMA?

Sporty walki należą do ważnego obszaru oferty legalnych polskich bukmacherów. Nie da się ukryć, że typowanie sportów walk pozwala na zapewnienie niemal największych emocji. Co więcej, jeśli już od jakiegoś czasu na bieżąco oglądasz sztuki walki, decydując się na typowanie zakładów bukmacherskich, będziesz mógł w prosty sposób wykorzystać posiadaną wiedzę do własnych celów. Wówczas takie typowanie może się okazać opłacalne. Jednak aby w rzeczywistości tak było, musisz wiedzieć, na czym polega obstawianie Prime MMA, na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę, a także jakie typy wybierać.

Jak wygląda oferta na Prime MMA

Jeśli planujesz obstawiać Prime MMA, to z pewnością zastanawiasz się, jak kształtuje się oferta legalnych polskich bukmacherów. Ta w rzeczywistości jest mocno rozbudowana, dając graczom możliwość typowania różnorodnych rynków zdarzeń. Co więcej, niektórzy operatorzy posiadają w swojej ofercie dodatkową możliwość oglądania transmisji na żywo. Takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne. W większości przypadków jedyne, o czym musisz pamiętać, to by mieć wpłacone środki depozytowe i/lub posiadać aktywny kupon. Wówczas otrzymujesz dostęp do walk całkowicie za darmo. Przy cenach streamingów ta opcja naprawdę kusi. Jednak aby typowanie było dla ciebie w pełni opłacalne, powinieneś wiedzieć, jak typować.

Gale Prime MMA zostały założone przez Don Kasjo. Jeśli choć trochę interesujesz się sportem walki, to z pewnością nie musimy przedstawiać ci tej osobistości. Co warte uwagi, Życiński sam wziął udział w pierwszej edycji dali, walcząc na zasadach bokserskich z Mateuszem „Muranem” Murańskim. W pozostałych walkach mogliśmy oglądać starcia Kamerzysty i Lorda Kruszwila, Jasia Kapelę z Ziemowitem Piastem Kossakowskim, Dawida Ambro Ambroziaka z Dawidem Narożnym, Michała Sobotę Sobolewskiego z Adrianem Pushbarberem Salwą, Julię Queen of the Black Pela z Karoliną Dumałą, Adama Sorko z Damianem Stiflerem Zduńczykiem, Sebastiana Ztrolowanego Nowaka z Jakubem HeCmAnem Ryglem oraz Wili Koteleckiej z Klaudią Kamińską.

Czytaj również:  FAME MMA kursy na najbliższą galę

Jak widać obsada jest naprawdę interesująca, dlatego warto wyczekiwać kolejnej gali i rozważyć typowanie zakładów wzajemnych.

Jak typować Prime MMA?

Z uwagi na to, że podczas gal Prime MMA tak naprawdę nie mamy do czynienia z prawdziwymi zawodowcami, to obstawianie zakładów bukmacherskich powinno być odpowiednio przemyślane. Warto skupić się na tym, by typować wyłącznie prawdziwych faworytów. Oczywiście już na tym etapie musimy ci przypomnieć, że w sporcie i w zakładach bukmacherskich nie istnieje nic takiego jak pewniak. Chcąc postawić zakład na zwycięstwo zawodnika, który ma wyraźną przewagę, musisz się liczyć z tym, że i tak możesz stracić środki.

Tym o czym musisz dodatkowo pamiętać podczas typowania faworytów jest fakt, że kursy na ich zwycięstwo są zwykle znacznie niższe. Jednak musisz przy tym mieć na uwadze, że głównym celem operatorów zakładów wzajemnych jest zarabianie. Nic więc dziwnego, że dążą oni do tego, by jak najwięcej środków wyciągnąć od graczy.

Pamiętaj, by podczas typowania zakładów wzajemnych, w tym na Prime MMA zwracać szczególną uwagę na statystyki. Odpowiednio analizowane mogą stanowić prawdziwą skarbnicę wiedzy, która odpowiednio wykorzystana pozwoli ci zwiększyć swoje szanse na wygraną. Potrafiąc odpowiednio przetworzyć dane statystyczne, nie będziesz musiał opierać się wyłącznie na typach dostępnych w sieci, które niekiedy trudno znaleźć. Szczególną uwagę zwracaj przy tym na liczbę zwycięstw i porażek, szczególnie podczas ponownej walki z tym samym zawodnikiem.

Gdzie typować walki Prime MMA?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, wszyscy legalni polscy bukmacherzy dbają o to, by zaproponować swoim graczom możliwie jak najwięcej propozycji dyscyplin sportowych i rynków zdarzeń. Właśnie dlatego kursy na Prime MMA można znaleźć niemal u każdego operatora zakładów wzajemnych. Szukając swojego bukmachera powinieneś wobec tego zapoznać się z ofertą operatorów, by wybrać tego, który może się pochwalić najwyższymi kursami.

Czytaj również:  Prime MMA 2 – II konferencja

W kolejnym kroku zwróć uwagę na ofertę promocyjną, szczególnie, jeśli dotychczas nie zakładałeś konta u bukmacherów. Większość z nich posiada atrakcyjne bonusy na start, które pozwalają zapoznać się z ofertą i możliwościami gry u operatorów zakładów wzajemnych. Jedną z ciekawszych propozycji przygotował legalny polski bukmacher Superbet, który swoim nowym typerom rozdaje nawet 1555 złotych. Gracze nie muszą przy tym spełniać żadnych szczególnych wymagań. Dla zgarnięcia atrakcyjnych bonusów wystarczy wpłacić pierwszy depozyt, a następnie odbierać kolejno bonus od pierwszej wpłaty, freebet, bonus na aplikację mobilną oraz zakład bez ryzyka.

Innym operatorem, którego warto wziąć pod uwagę jest Fortuna. Ten bukmacher również rozdaje wysokie bonusy. Jednak tutaj podkreślić należy fakt, że większość wysokiej wartości bonusu stanowi bonus od depozytu, który dla niektórych graczy, dysponujących mniejszymi środkami, może się okazać niemożliwy do osiągnięcia.