Jack Della zapowiedziany na UFC 284!

Jack Della Maddalena uznawany jest za odkrycie roku przez UFC. Skutkiem tego, zawodnik szykowany jest na jedną z nadchodzących gal UFC. Wiemy już, że zobaczymy go na gali UFC 284. Nie wiemy jednak na dzień dzisiejszy, z kim będą chcieli zestawić go włodarze tej gali.

Australijczyk już po ostatniej walce informował, że chce powrócić oktagonu dopiero podczas gali UFC 284 w Perth. Jak widać, UFC chce spełnić jego oczekiwania, ponieważ potwierdzono właśnie dzisiaj, że podczas tej gali, fani Australijczyka będą mogli znów zobaczyć go w akcji.

Póki co brak jednak oficjalnych potwierdzeń, jeśli chodzi o jego rywala. W kuluarach mówi się o tym, jakoby UFC szykowało dla niego Jinglianga Li, co byłoby bardzo ciekawym zestawieniem.

Na dzień dzisiejszy wydaje się jednak, że rozmowy z Chińczykiem są dopiero prowadzone, przez co brak oficjalnych potwierdzeń ze strony UFC. Niewykluczone jest jednak, że już w grudniu poznamy jego oficjalnego przeciwnika. Wszystko zależy od prędkości negocjacji od tego, jak szybko pojedynek zostanie potwierdzony przez samo UFC.

Wydaje się jednak, że piorunująca kariera w 2022 roku, którą stoczył Jack Della Maddalena zapewni mu szybko godnego rywala, tak więc pozostaje czekać na oficjalne potwierdzenie jego przeciwnika!

Więcej na temat zawodnika poniżej:

Czytaj również:  Szymon Kołecki na temat walki wieczoru XTB KSW 77!