Jacek Murański zapowiedział powrót do klatki!

Stało się! Jacek Murański zapowiedział swój powrót do walki. O tym fakcie mówiło się jeszcze niedawno, lecz brakowało oficjalnego potwierdzenia takiej informacji. Dzisiaj już wiemy, za pomocą mediów społecznościowych samego Jacka Murańskiego o tym, że w najbliższym czasie znów zobaczymy go w klatce. Dla kogo zawalczy tym razem Jacek Murański? Sprawdźcie sami!

Jacek Murański ostatnimi czasy związał się z federacją High League, dlatego najprawdopodobniej to dla tej federacji zawalczy znany freak fighter i aktor. Postać Jacka Murańskiego jest bardzo szeroko opisywana w mediach i będzie to z pewnością, jedne z najgłośniejszych powrotów. Jacek Murański miał walczyć już na 6 gali High League, jednak z oczywistych przyczyn, nie wziął on udziału w tym zestawieniu.

Co ciekawe, Marcin Najman także mówi o swoim udziale podczas gali High League 7. Bardzo możliwe, że głośny pojedynek, do którego miało dojść na początku tego roku, dojdzie do skutku właśnie teraz. Federacja High League bardzo chętnie zrealizowałaby to zestawienie, ponieważ naładowane jest ono bardzo mocnym ładunkiem emocjonalnym.

Poniżej potwierdzenie słów z samego konta Jacka Murańskiego:

Czytaj również:  Borys Mańkowski chce wrócić do oktagonu!