Jacek Murański pozywa Szalonego Reportera!

Powrót Jacka Murańskiego do oktagonu okazuje się być niezwykle huczny. Mowa o serii pozwów, które Jacek Murański opublikował, podczas swojego powrotu. Jeden z pozwów jest kierowany w stronę redaktora Antyfaktów, z kolei drugi, należy do Szalonego Reportera. Oznacza to, że Jacek Murański postanowił iść na batalię z wyżej wymienionymi osobami.

W wypadku Szalonego Reportera chodzi o jego program i insynuacje, związane z osobą Jacka Murańskiego. Szalony Reporter w swoim programie zakomunikował bowiem, że ma podejrzenia, co do skłonności seksualnych, Jacka Murańskiego. Co więcej, podczas programu live na FAME 15, również wspomniał o tym temacie, co Jacek Murański podkreślił publicznie, przekazując dane do filmów źródłowych.

Co na to Szalony Reporter? Na ten moment nie mamy żadnego komentarza samego zainteresowanego, choć ten bardzo szybko odpowiada w mediach społecznościowych na wszelkie zaczepki w swoją stronę. Wychodzi więc na to, że sprawa może być poważna i może mieć faktyczne podłoże, jeśli chodzi o możliwość ukarania Szalonego Reportera, który z pewnością nagra w najbliższym czasie materiał prostujący cały temat. Czy jednak to wystarczy? Czas pokaże.

Czytaj również:  Aleksandar Rakić w ostry sposób o słowach Jana Błachowicza po walce!