Jacek Murański podkręca atmosferę przed walką z Pawłem Jóźwiakiem!

Walka Pawła Jóźwiaka z Jackiem Murańskim zbliża się wielkimi krokami. Już za mniej niż 2 tygodnie, będziemy świadkami pojedynku, który zwróci uwagę wszystkich kibiców freak fightów. Do tej pory, między zawodnikami PRIME nie iskrzyło mocno. Znamy jednak potencjał Jacka Murańskiego, który potrafi wymyślać świetne historie, pod swoje pojedynki. Nie inaczej było w ostatnim wywiadzie, który został udzielony Michałowi Cichemu. Sprawdźcie sami!

O co poszło tym razem? Jacek Murański postanowił nazwać Pawła Jóźwiaka „tureckim bułgarem”. O co dokładnie chodzi Jackowi Murańskiemu? Mianowicie, według Jacka Murańskiego, Paweł Jóźwiak ma tureckie zęby, które są dla niego niezwykle istotne. Dlatego też, Paweł Jóźwiak nalegał na boks birmański, jednak wykluczający właśnie tą technikę, która w boksie birmańskim jest dozwolona.

Biorąc pod uwagę wszystkie pojedynki Jacka Murańskiego, aktualne przytyki w stronę Pawła Jóźwiaka są zdecydowanie bardziej delikatne. Warto jednak pamiętać, że Paweł Jóźwiak jest wiodącą postacią w świecie sportów uderzanych i skutkiem tego, Jacek Murański zapewne nie chce z nim wchodzić w większe utarczki słowne, aby nie mieć problemów chociażby z kolejnymi walkami, które zapewne Jacek Murański nadal będzie toczył w świecie freak fightów.

Urywek z wypowiedzią Jacka Murańskiego znajdziecie poniżej:

Czytaj również:  Jan Błachowicz odpowiada na zaczepki Ankalaeva!