Jacek Murański bez nowego kontraktu w FAME MMA!

W wywiadzie z Krzysztofem Rozparą, który został opublikowany wczorajszego wieczoru dowiedzieliśmy się, że Jacek Murański nie dostanie nowego kontraktu z FAME MMA. Oznacza to, że bardzo kontrowersyjna postać będzie musiała pożegnać się z największą galą freak fight w Polsce!

Jacek Murański przez ostatnie edycje FAME MMA był na świeczniku wszystkich mediów. Zapracował sobie na to, poprzez serię bardzo kontrowersyjnych wypowiedzi i dywagacji, które bardzo trudno było w jakikolwiek sposób konfrontować z rzeczywistością. Zawodnik FAME MMA zasłyną z obrażania swoich oponentów lecz nie tylko, ponieważ po drodze Jacka Murańskiego obrywało się wszystkim, którzy weszli mu na drogę. Ten czas jednak się kończy, ponieważ jak potwierdził wczoraj Krzysztof Rozpara, Jacek Murański nie otrzyma nowego kontraktu od FAME MMA.

Co dalej z Jackiem Murańskim?

Pomimo tego, że Jacek Murański nie będzie już widoczny na gali FAME, z pewnością nie będzie narzekał na brak ofert. Na rynku nie brakuje z pewnością organizacji, które bardzo chętnie przyjmą niezwykle kontrowersyjną postać. Trudno jednak na dzień dzisiejszy stwierdzić, która organizacja „od ręki” brałaby popularnego zawodnika, który wyraża tak wiele kontrowersyjnych wypowiedzi.

Do tej pory, najbliżej takiego rozwiązania wydawałoby się być PRIME MMA. Jednak ostatnie działania organizacji jasno pokazują, że chce ona wybielić swój wizerunek. Wszystko przez zerwanie kontraktu z równie kontrowersyjną postacią, jaką jest Kamerzysta w świecie freak fightów.

Sytuacja Jacka Murańskiego pomimo wszystko, powinna rozwiązać się już po nowym roku, kiedy zapewne postać zostanie ogłoszona w kolejnej federacji.

Czytaj również:  Usyk rzuca wyzwanie Wilderowi!