Izu Ugonoh zaczepia Denisa Załęckiego. Będzie walka?

Izu Ugonoh postanowił wypowiedzieć się na temat Denisa Załęckiego. Poszło oczywiście o spór, między Denisem Załęckim a Danielem Omielańczukiem, który jest bliskim znajomym byłego boksera i aktualnego zawodnika MMA, czyli Izu Ugonoha. Czy Izu chce tym samym przypomnieć o sobie i zawalczyć z Denisem Załęckim? Niewykluczone!

Izu Uhonoh ostatnią swoją walkę stoczył praktycznie rok temu. Była to walka z Markiem Samociukiem, który bez większych problemów poradził sobie z Izu Ugonohem. Od tamtego czasu, mocno przycichło na jego temat, jednak bardzo możliwe, że zmieni się to w najbliższym czasie, jeśli przykładowo Denis Załęcki zechce walki z Izu.

Sam Izu postanowił w mocny sposób zaczepić Załeckiego, twierdząc w wywiadzie dla TV Reklama wprost, ze nie lubi Denisa Załęckiego. Według niego to, co reprezentuje Denis Załecki jest bardzo słabe. Dodatkowo, Izu Ugonoh podaje, że według niego Denis Załęcki jest małolatem, smarkaczem i gówniarzem. Według niego, podchodzenie do takiego zawodnika jak Daniel Omielańczuk, jest po prostu brakiem szacunku.

Dodatkowo, według Izu Ugonoha, walka w boksie z Denisem Załęckim nie ma sensu, ponieważ ten będzie dopuszczał się kopania. Według niego, Denis ma za niskie umiejętności, aby mierzyć się w jakiejkolwiek płaszczyźnie z Danielem Omielańczukiem.

Czytaj również:  Popek bardzo mocno na temat High League i Fame!