Israel Adesanya ujawnił, dlaczego nie prowadzi trash talku!

Największa gala mieszanych sztuk walk odbędzie się jużw ten weekend. Pojedynek o pas mistrzowski w kategorii średniej stoczy Israel Adesanya i Alex Pereira. Sprawdź, co Israel Adesanya myśli na temat trash talku!

Na samym początku przypomnimy, iż jest to aż trzecia walka obu zawodników. Co ciekawsze, będzie to ich pierwszy pojedynek w ramach MMA. Do tej pory dwa razy górą był Alex Pereira, jednak tym razem szale mogą się odwrócić. Wszakże MMA jest bardziej podpasowane pod Adesany’e.

Warto dodać, że Israel Adesanya nigdy nie negował tematu dwóch przegranych walk z Pereirą. Dodatkowo, zawodnik nie chce wchodzić w tzw. „brudne tematy”, ze swoim przeciwnikiem, przed walką. Jest to tym bardziej dziwne, ponieważ Nigeryjczyk do tej pory nie szczędził słów swoim przeciwnikom.

Israel Adesanya udzielił wywiadu kanałowi Morning Kombat, w którym to Adesanya sam postanowił nawiązać do swoich przegranych z Pereirą. Jak stwierdził zawodnik, z szacunku do dwóch przegranych walk, nie chce uprawiać trash talku.

Czytaj również:  Piotr Szeliga zdradził, z kim miał walczyć w KSW!