Israel Adesanya nie jest zadowolony z Du Plessisa!

Pojedynek obu zawodników miał mieć miejsce na UFC 293. Jednak jak już wiemy, do tego zestawienia podczas gali organizowanej w Sydney nie dojdzie, przez kontuzję Dricusa du Plessisa. Israel Adesanya ma jednak duże pretensje do samego zawodnika i jest zawiedziony jego postawą. Co więcej, walka z Seanem Stricklandem wcale nie należy do tych, które zadowalają go osobiście.

W ostatnim wywiadzie udzielonym dla MMAFighting, Israel Adesanya stwierdził, że jest zawiedziony tym, jak potoczyły się sprawy, przed jego dużą walką. Jak dodaje Israel Adesanya, Dricus du Plessis zmarnował bardzo dobrą szansę, na bardzo dużą walkę. Israel Adesanya ocenił także, że byłby to jeden z największych pojedynków w historii tego sportu i jeśli do takiego starcia dojdzie w przyszłości, będzie to jedna z lepszych walk, jakie zobaczy światowe MMA.

Israel Adesanya dodał, że chętnie zawalczy z du Plessisem w RPA. Co więcej, sama walka mogłaby według niego odbyć się zarówno w Nigerii, w Maroko, jak i w RPA. Israel Adesanya dodaje, że chętnie zawalczy właśnie w RPA, czyli na rodzinnym podwórku de Plessisa. Wszystko po to, aby wygrać z nim, na własnym terenie.

Czytaj również:  Prezes FEN zawalczy podczas gali PRIME 5!