Islam Makhachev pomija nazwisko Gamrota w gronie potencjalnych pretendentów!

Po najnowszej aktualizacji Islam Makhachev to aktualnie numer jeden rankingu dywizji lekkiej UFC. Teraz zasiadający na tronie zawodnik zabrał głos w tej sprawie i wskazał potencjalnych pretendentów godnych starcia o tytuł. W gronie nazwisk zabrakło jednak Mateusza Gamrota!

Islam Makhachev, mistrz Ultimate Fighting Championship w 155 funtach, postanowił odnieść się wydarzeń z Teksasu, gdzie w walce wieczoru Arman Tsarukyan w ekspresowym tempie pokonał Beneila Dariusha. Z jego wpisu na platformie X można możemy dowiedzieć się, którzy zawodnicy są godni starcia o tytuł. Wspomniał o Armanie, Dustinie, Justinie i Charlesie.

Islam Makhachev zaznaczył jednak, że żaden z nich nie zdobędzie jednak mistrzowskiego pasa, ponieważ on należy do niego.

Wśród wymienionych nazwisk zabrakło Mateusza Gamrota i Michaela Chandlera, a to przecież zawodnicy znajdujący się w Top 5 Ultimate Fighting Championship. Wydaje się zatem, że Polak najpierw musi pokonać jednego z wymienionych wyżej zawodników, by otrzymać mistrzowską szansę. Nie jest to odkrywcze stwierdzenie, więc jedyne, co pozostaje naszemu fihgterowi, to walczyć i wygrywać! Tego mu oczywiście życzymy!

Czytaj również:  Islam Makhachev chce walczyć w kategorii półśredniej!