Ian Garry wypada z UFC 296!

Nie mamy zbyt dobrych wiadomości dla kibiców, którzy czekali na walkę niepokonanego Irlandczyka. Zawodnik, który miał być następcą McGregora w Ultimate Fighting Championship wypada z nadchodzącego wydarzenia! Znamy powód jego nieobecności podczas UFC 296!

Ian Garry to zawodnik posiadający rekord w mieszanych sztukach walki 13-0. Dla największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie zanotował w sumie sześć wygranych z rzędu. Swój ostatni pojedynek stoczył w kwietniu tego roku. Na gali UFC 292 zmierzył się z Neilem Magnym, którego pokonał decyzją sędziów. Irlandczyk szykował się teraz do kolejnego starcia na gali UFC 296: Edwards vs Covington, która odbędzie się już w ten weekend. Zawodnik miał zmierzyć się z Vicentem Luque.

Do tego starcia jednak nie dojdzie, a Ian Garry oficjalnie wypadł z UFC 296! Informację potwierdził już szef Ultimate Fighting Championship, Dana White, który opublikował w tej sprawie wideo. Dowiemy się z niego, że powodem nie jest kontuzja! Okazuje się, że zawodnik miał grypę, która przerodziła się w zapalenie płuc. Walka zatem została odwołana i się nie odbędzie.

Czytaj również:  Znakomity występ Iona Surdu na gali Oktagon 48 w Manchesterze!