High League 3 – zapowiedź najbliższej gali

Trzecia odsłona High League, coraz popularniejszej gali freak fight show, odbędzie się 4 czerwca 2022 roku. W walce wieczoru spotkają się Albert Simao i Marcin Dubiel. W zestawieniu nie zabraknie elektryzujących zestawień. Swoją drugą walkę w MMA stoczy była mistrzyni świata w boksie, Ewa Brodnicka. Czy tym razem pokaże się z lepszej strony, niż w debiucie? W tym miejscu prezentujemy najważniejsze informacje na temat gali High League 3.

Co warto wiedzieć na temat federacji High League?

Federacja High League powstała w 2021 roku i jest promowana jako gala słynnego rapera, Malika Montany. Raper w praktyce nie posiada jednak udziałów w federacji i jest jedynie twarzą tego projektu. W skład zarządu wchodzą natomiast: Khazhbi Edelbiev, Sławomir Bielski, Magdalena Rzewnicka oraz Diana Edelbieva. Pierwsza gala odbyła się 28 sierpnia 2021 roku. Federacja specjalizuje się w walkach typu freak fight show, na której występują youtuberzy, celebryci, influencerzy, a także osobistości internetowe. Większość walk toczy się w formule MMA, aczkolwiek w High League pojawiają się także walki bokserskie oraz kick-boxerskie.

Kto zawalczy na High League 3?

Przed nami trzecia odsłona gali High League. Włodarze przygotowali osiem pojedynków, w tym dwa zestawienia kobiet. Ponownie nie zabrakło kontrowersyjnych postaci, dzięki którym, gala na pewno stanie się dużo ciekawsza. Karta walk na High League 3 prezentuje się następująco:

•             Albert Simao vs. Marcin Dubiel (walka wieczoru),

•             Robert „Robur” Orzechowski vs. Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika (Com-Main event),

•             Aniela „Lil Masti” Bogusz vs. Kamila „Zusje” Smogulecka (w formule boksu birmańskiego),

•             Denis „Bad Boy” Załęcki vs. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn,

•             Ewa „Kleo” Brodnicka vs. Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk,

•             Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs. Kamil Kossakowski,

•             Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs. Alan „Alan Człowieku” Godziński,

Czytaj również:  Fame MMA 15 – zapowiedź kolejnej gali

•             Mateusz „Tarzan” Leśniak vs. Paweł „Scarface” Bomba.

Niektóre zestawienia prezentują się naprawdę interesująco i na pewno sprawią pewne trudności typerom, którzy zdecydują się obstawiać wyniki nadchodzącej gali. Jest to zresztą domena walk organizowanych w koncepcji freak fight show. Jako iż walczą w nich amatorzy, często dochodzi do niespodziewanych wyników i jest to nieodłączny element takich wydarzeń.

Najciekawsze pojedynki na High League 3

Największa część widzów czeka oczywiście na pojedynek Alberto Simao z Marcinem Dubielem. Dla rapera angolskiego pochodzenia będzie to debiut w oktagonie. Jego przeciwnik, Marcin Dubiel ma już na swoim koncie 3 walki, z czego 2 wygrane. W opinii bukmacherów to jednak Simao będzie zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Ciekawie zapowiada się także pojedynek Ewy Brodnickiej i Kamili Wybrańczyk. Była mistrzyni świata w boksie niespodziewanie przegrała swoją pierwszą walkę w MMA o przełamanie powalczy z partnerką Artura Szpilki.

Niezwykle interesujący może być pojedynek Lil Masti i Zusje w formule boksu birmańskiego. To bardzo brutalna odmiana boksu, w którym dopuszcza się m.in. uderzenia głową. W oktagonie pojawi się także Robert Burneika, lepiej znany jako Hardkorowy Koksu. Wraca on do oktagonu po sporej przerwie. Jego ostatnia walka odbyła się na KSW 39 przeciwko Pawłowi „Popkowi” Mikołajuwowi. Faworytem tego starcia będzie jednak drugi Robert, czyli „Robur”.

Kiedy odbędzie się gala High League 3?

Gala High League 3: Alberto vs. Dubiel została zaplanowana na 4 czerwca 2022 roku. Włodarze organizacji postanowili wrócić do gdańskiej Ergo Areny, gdzie odbyła się inauguracyjna gala, którą oglądało ok. 10,000 widzów. Podczas drugiej gali, w krakowskiej Tauron Arenie zasiadło ponad 17,000 widzów. Czy tym razem gala uzyska jeszcze lepszy wynik? Biorąc pod uwagę bardzo ciekawą kartę walk oraz to, że federacja stale zwiększa swoją rozpoznawalność, jest to bardzo prawdopodobne. Federacja zapowiedziała również swoją czwartą galę, która odbędzie się 17 września.

Czytaj również:  KSW 74 – zapowiedź gali

Gdzie można obstawiać zakłady na High League 3?

Obstawianie walk typu freak fight show zawsze budzi duże emocje, zwłaszcza, że na takich galach występują amatorzy, którzy nie mają większego doświadczenia w sportach walki. To sprawia, że prawidłowe typowanie wyników jest dużo trudniejsze. Niemniej jednak, nie brakuje chętnych, którzy chcą przetestować swoje umiejętności. Oficjalnym sponsorem hali High League jest legalny bukmacher Fortuna i to w jego ofercie będzie można znaleźć zakłady na nadchodzącą galę.

Gdzie będzie można oglądać galę High League 3?

Trzecia odsłona gali High League odbędzie się już 4 czerwca 2022 roku w gdańskiej Ergo Arenie. Biorąc pod uwagę dużą popularność tego wydarzenia, wiele osób zastanawia się, gdzie będzie można oglądać nadchodzącą galę. Podobnie, jak było to w przypadku wcześniejszych gal, High League 3 będzie można oglądać za pośrednictwem streamu online na platformie HighLive.tv. Wcześniej należy oczywiście wykupić dostęp. Do wyboru widzów będzie pakiet standardowy, a także pakiet VIP z materiałami dodatkowymi. Zapowiada się bardzo ciekawe wydarzenie, w którym nie zabraknie emocji.