Grzegorz Szulakowski chce wrócić do walk!

Jeszcze nie tak dawno, Grzegorz Szulakowski był przekonany, że nie chce mu walczyć się już w klatce. Mówił o tym otwarcie w kilku wywiadach, zaznaczając że chodzi po prostu, o brak motywacji. Dodatkowo, były zawodnik KSW nie narzekał na brak zajęć, ponieważ miał liczną grupę zawodników, którzy trenują pod jego okiem. Jak jednak widać, kwestią było czasu, aby popularny w świecie walk „Szuli” zgłodniał, pod względem kolejnych walk i sukcesów.

Wszystko zmieniło się dzisiaj, kiedy Grzegorz Szulakowski umieścił wpis na swoich social mediach. Na stronie Facebook poinformował, że jest pełen motywacji i chce wrócić do walk. Na ten moment Grzegorz Szulakowski chciałby ponownie stoczyć walkę z Normanem Parke, z którym przegrał w ostatnim pojedynku.

Co więcej, wydaje się, że Grzegorz Szulakowski zna już więcej szczegółów, odnośnie swojego przyszłego pojedynku. Można powiedzieć, że wychodzi na to, iż były zawodnik KSW jest już dogadany przynajmniej po słowie, z kolejną federacją, dla której zawalczy. Nie wiadomo jednak z kim aktualnie Grzegorz Szulakowski mógłby faktycznie związać się. Jedno jest pewne, zawodnik chce mieć tym razem pełen obóz przygotowawczy i pokazać się ze zdecydowanie lepszej strony, niż ostatnimi czasy.

Poniżej pełna informacja od zawodnika MMA:

Czytaj również:  Mamed wyjaśnił, dlaczego nie przeszedł do UFC!