Grzegorz Smoliński nie żyje.

Dotarła do nas bardzo smutna informacja. Grzegorz Smoliński, polski zawodnik MMA, nie żyje. Był to uznany zawodnik kategorii ciężkiej, który toczył swoje boje między innymi na takich galach jak Babilon MMA czy Armia Fight Night. W przeszłości, Grzegorz Smoliński miał także swój skromny epizod na gali PunchDown.

Zawodnik o ksywie „Brzytwa” zadebiutował w zawodowym starciu w lipcu, zeszłego roku, podczas gali Armia Fight Night 10 w Żywcu. Niestety, w swoim pierwszym zawodowym pojedynku, Brzytwa przegrał z Michałem Krystmanem. W 2022 roku, Brzytwa wystąpił w main evencie podczas gali Silesian MMA 5, która odbyła się w Mysłowicach. Niestety, tutaj również nie powiodło się po jego myśli, ponieważ również, przegrał z  Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem. Natomiast jego ostatni zawodowy występ miał miejsce w październiku tego roku, kiedy to zawalczył z Krzysztofem Tkoczem.

Grzegorz Smoliński toczył oczywiście walki amatorskie. Jedną z nich zawalczył podczas gali MMA 28, która odbyła się w Nowym Targu.

Dziś jednak wiemy, że Grzegorz Smoliński nie żyje. Na ten moment nieznane są przyczyny śmierci zawodnika MMA. Grzegorz miał 39 lat.

O śmierci zawodnika powiadomił Dawid Kurtysiak, czyli właściciel organizacji Silesian MMA.

Czytaj również:  Zawodnik UFC chce bronić Messiego!