GROMDA 3 – karta walk zawodników i wyniki!

GROMDA 3

GROMDA 3, czyli trzecia odsłona walk na gołe pięści ponownie wzbudziła ogromne zainteresowanie wiernych kibiców brutalnych walk. Twarde, prawdziwie męskie walki na najwyższym poziomie, to to, czego potrzebują wierni kibice formatu. Włodarze GROMDY ponownie stanęli na wysokości zadania, dobierając najlepszych zawodników. Co więcej, to właśnie podczas gali GROMDA 3 odbyła się walka pierwszego finalisty federacji. A jak prezentowała się pełna karta walk i kto wygrał podczas kolejnej odsłony gali? Sprawdź koniecznie nasze zestawienie!

GROMNA 3 – pełne zestawienie zawodników

Włodarze federacji ponownie zaprezentowali doskonałe zestawienie zawodników. Pełna karta walk zawierała zarówno wcześniej już znane nazwiska, jak i nowe osoby na gali GROMDA. Ponownie gala odbyła się w klubie federacji, a przebieg gali widzowie mogli oglądać w systemie pay-per-view 11 grudnia 2020 roku. Kibiców formatu z pewnością ucieszył fakt, że podczas gali zawalczył zwycięzca pierwszej gali – Krystian „Tyson” Kuźma. Cała gala trzymała naprawdę wysoki poziom. Z pewnością, duże znaczenie miała tutaj idealnie dobrana karta walk, która prezentowała się w następujący sposób:

 • Wasyl „Vasyl” Hałycz,
 • Dawid „Stolara” Stolarski,
 • Paweł „Hose” Strykowski,
 • Mateusz „Niedźwiedź” Kopeć,
 • Karol „Ziółek” Żołowski,
 • Daniel „Kastet” Nowicki,
 • Denis „Bad Boy” Załęcki,
 • Kacper „Raiden” Olszewski,
 • Piotr „Capo” Półchłopek,
 • Norbert „Lodówa” Rozenbajgier,
 • Tomasz „Zadyma” Gromadzki,
 • Rafał „Łazar” Łazarek.

Jak przebiegła gala GROMDA 3?

Nie ulega wątpliwości, że kolejna odsłona gali GROMDA ponownie przyniosła prawdziwe widowisko. Choć kibice brutalnych walk musieli czekać aż do końcówki roku, to było warto. Zawodnicy zaprezentowali doskonałe umiejętności i nie bali się walczyć na najwyższym poziomie. Ponownie walki rozpoczął turniej, do którego awansowali Wasyl „Vasyl” Hałycz, po pokonaniu Dawida „Stolara” Stolarskiego i Karola „Ziółka” Żołowskiego oraz Denis „Bad Boy” Załęcki, który musiał zawalczyć wyłącznie w ćwierćfinale. Po mężczyznach dało się już zauważyć zmęczenie. Po spokojnej pierwszej rundzie, mężczyźni pokazali prawdziwą walkę w drugiej rundzie. Bardzo zmęczony Bad Boy niemal na początku upadł. Mimo szybkiego pozbierania się z desek, po chwili znów dał się powalić Vasylowi. Tym samym, sędzia zadecydował o tym, by zakończyć walkę przez ogłoszenie nokautu technicznego.

Czytaj również:  FEN 30 Wyniki – Kto wygrał ostatnią galę? Poznaj nazwiska zwycięzców!

Przerwy między kolejnymi etapami turnieju uświetniły doskonałe superfighty. Tym, który okazał się najbardziej widowiskowy, było starcie Piotra „Capo” Półchłopka i Norberta „Lodówy” Rozenbajgiera. Mężczyźni zaczęli walkę na najwyższym poziomie już od pierwszych minut, wymieniając się mocnymi uderzeniami. Pierwsza runda zakończyła się mocnym prawym sierpowym w wykonaniu Capo. Mimo, że runda dobiegała do końca, to ostatecznie Lodówa nie zdołał podnieść się z maty i ostatecznie musiał uznać swoją porażkę.

W drugiej superwalce na ringu spotkali się Tomasz „Zadyma” Gromadzki i Rafał „Łazar” Łazarek. Mężczyźni dla rozstrzygnięcia walki potrzebowali zdecydowanie więcej czasu. Mimo szybkiego początku Łazarka, Gromadzki wykazał się prawdziwą wytrzymałością, którą już nie raz udowodnił podczas walk w tradycyjnym boksie. Niestety, nie był w stanie bez końca opierać się silnym atakom i ostatecznie padł na matę. Sędzia zdążył już doliczyć do dziewięciu, gdy Zadyma nieoczekiwanie wstał na nogi. Również w drugiej rundzie wyraźnie lepszy okazał się Łazar, stale atakując swojego rywala. Zadyma starał się na bieżąco odpowiadać na ataki, ciosami na korpus. Ostatecznie doszło do prawdziwego zwrotu akcji, Łazarek poddał narożnik i tym samym, musiał uznać swoją porażkę.

Wyniki gali GROMDA 3

Wyniki walk ćwierćfinałowych:

 • Wasyl „Vasyl” Hałycz pokonał Dawida „Stolarę” Stolarskiego w pierwszej rundzie, przez nokaut techniczny i tym samym awansował do półfinałów,
 • Paweł „Hose” Strykowski pokonał Mateusza „Niedźwiedzia” Kopcia w piątej rundzie, przez poddanie i tym samym awansował do półfinałów,
 • Karol „Ziółek” Żołowski pokonał Daniela „Kasteta” Nowickiego w pierwszej rundzie, przez nokaut techniczny i tym samym awansował do półfinałów,
 • Denis „Bad Boy” Załęcki pokonał Kacpra „Raidena” Olszewskiego w pierwszej rundzie, przez nokaut techniczny i tym samym awansował do półfinałów.

Wyniki walk półfinałowych:

 • Wasyl „Vasyl” Hałycz pokonał Karola „Ziółka” Żołowskiego po trzeciej rundzie, przez nokaut techniczny i tym samym awansował do finału,
 • Denis „Bad Boy” Załęcki dostał wolny los do finału.
Czytaj również:  KSW 37 karta walk i wyniki tej gali

Wyniki finału turnieju:

 • Wasyl „Vasyl” Hałycz pokonał Denisa „Bad Boya” Załęckiego w drugiej rundzie, przez nokaut techniczny.

Wyniki superfightów:

 • Piotr „Capo” Półchłopek pokonał Norberta „Lodówę” Rozenbajgiera w pierwszej rundzie, przez nokautowanie,
 • Tomasz „Zadyma” Gromadzki pokonał Rafała „Łazara” Łazarka w drugiej rundzie, przez nokaut techniczny.

Wyniki wielkiego finału GROMDA 1

Gwoździem programu była walka Krystiana „Tysona” Kuźmy z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem. Mężczyźni długo prowadzili wyrównaną walkę, ale ostatecznie lepszy okazał się Don Diego, który nokautem w trzeciej rundzie pokonał swojego rywala Krystiana Kuźmę.