GROMDA 14 z kolejną, dobrą video zapowiedzią!

GROMDA14

Federacja GROMDA dba o to, aby każde jej wydarzenie, miało swój własny trailer. Nie mogło więc i tym razem zabraknąć video zapowiedzi wydarzenia, które będzie miało miejsce już w przyszły piątek. GROMDA 14 została więc oficjalnie zaprezentowana kibicom, którzy już za równy tydzień, będą mieli okazję zapoznać się z najlepszymi walkami na gołe pięści, w naszym kraju!

Styl trailerów gal GROMDA jest od kilku edycji taki sam. GROMDA nawiązuje do ulicy i ulicznych bijatyk, które przez wiele lat miały miejsce na polskich ulicach. GROMDA chce szerzyć nie tylko styl uliczny, lecz także uliczne zasady, o których często zapominają ludzie, w dzisiejszych czasach.

Tym razem, na zapowiedzi gali GROMDA 14 pojawił się Liroy, który dorzucił kilka słów od siebie, na temat walk i życia na ulicy. Na zapowiedzi mogliśmy także zobaczyć Popka, który od wielu edycji gali GROMDA, jest jej twarzą.

Na zapowiedzi znajdziemy także najważniejsze twarze federacji GROMDA, w tym Don Diego, GOAT-a, czy innych zawodników tej federacji.

Trailer GROMDA 14 zobaczycie poniżej:

Czytaj również:  GROMDA 13 już za mniej, niż godzinę czasu!