Godlewska i Skolim zabrali głos w sprawie wypłat w PRIME!

Sytuacja z wypłatami po PRIME MMA wydawała się wyjaśniona. Wczoraj jednak byli zawodnicy PRIME, postanowili publicznie wezwać federację do zaległych uiszczeń opłat, za ich usługi. Na swoje Instagramy powrzucali informacje zarówno Esmeralda Godlewska, jak i Skolim.

O ile Esmeralda Godlewska posiada prywatny profil i nie można zobaczyć jej „stories” bez zaakceptowania zaproszenia, o tyle Skolim wydał publiczny post w tej sprawie. Według niego, nie dostał on pieniędzy za ostatni pojedynek na wspomnianej gali.

Skolim żywi publicznie nadzieję, że brak wypłat jest pomyłką ze strony federacji. Informuje on także, że na swoją gażę czeka już od 26 listopada. Dodatkowo freak fighter publicznie informował, że wysyłał aż dwa przedsądowe wezwania do zapłaty.

W jego poście wypowiedział się między innymi Norman Parke, który napisał: „Teraz już wiesz, dlaczego nie walczyłem!!! Ale hej, Norman Parke boi się Adama…”

Jak widać, konflikt zawodników PRIME MMA z federacją powraca na tapetę. Zastanawiające jest to, czy tylko dwoje zawodników postanowiło opowiedzieć o swoich problemach prywatnie, czy też większa ilość zawodników ma nieuregulowane wypłaty w federacji PRIME.

Co do Esmeraldy Godlewskiej, w swoim stylu dodała relację, w której pyta swoich fanów, czy Ci chcą poznać prawdę na temat wypłat i traktowania zawodników przez federację PRIME.

Aktualnie pozostaje czekać na kolejny komentarz ze strony Federacji.

Poniżej post Skolima:

Czytaj również:  FEN miało problemy finansowe?