Gdzie dostępna jest UFC transmisja?

Na przestrzeni kilku ostatnich lat dało się zauważyć coraz większe zainteresowanie Polaków mieszanymi sztukami walki. Z kolei awans polskich zawodników do UFC sprawił, że gale Ultimate Fight Championship przyciągają przed telewizory coraz większe rzesze Polaków. Jeśli należysz do grona wiernych fanów walk organizowanych przez tę federację, z pewnością zastanawiasz się, gdzie możesz oglądać spotkania rywali bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Na szczęście jest klika sposobów na to, by oglądać walki, zarówno w telewizji tradycyjnej, jak i w sieci. Przeczytaj poniższy artykuł, a dowiesz się, gdzie znajdziesz najlepsze transmisje spotkań UFC.

UFC transmisja w telewizji

Tradycjonaliści z pewnością ucieszą się z informacji, że gale UFC można oglądać również bez konieczności pobierania aplikacji czy wyszukiwania stron internetowych. Gali o tak wielkim formacie nie może zabraknąć w telewizji konwencjonalnej. Na podstawie obecnego kontraktu, prawo do emitowania transmisji gali UFC ma kanał Polsat Sport. To właśnie tam dostępne są najciekawsze walki MMA na świecie.

Warto jednak pamiętać, że dostęp do kanału Polsat Sport nie jest zawarty w standardowych ofertach dostawców telewizyjnych. Często osoby, którym zależy na dostępności tego kanału muszą wykupić dodatkowe pakiety. Ich cena waha się od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu złotych w zależności od dostawcy.

Osoby, które w swoim pakiecie mają pakiet Polsat Sport mogą również skorzystać z dostępu do transmisji UFC na platformie internetowej Polsat Box Go.

UFC transmisja u legalnych polskich bukmacherów

Jeśli nie chcesz wykupować dodatkowego pakietu telewizyjnego, a w wolnych chwilach zajmujesz się typowaniem zakładów wzajemnych, możesz skorzystać ze streamingu dostępnego u wybranych bukmacherów. Musisz przy tym pamiętać, że nie każdy z nich dysponuje dostępami do streamingów, a dodatkowo, nie każdy z tych, którzy streamingi udostępniają, dają dostęp do transmisji UFC.

Czytaj również:  Jan Błachowicz remisuje z Ankalaevem

Transmisje UFC w STS

Nie da się ukryć, że STS obecnie może się pochwalić zdecydowanie najlepiej rozwiniętą ofertą jeśli chodzi o transmisje na żywo. Gracze mogą przebierać w różnorodnych ofertach obejmujących niemal wszystkie dyscypliny sportowe. osoby, chcące skorzystać z dostępu do transmisji na żywo nie muszą spełniać wygórowanych warunków. Gracz posiadający konto w STS aby uzyskać dostęp do wszystkich transmisji sportowych, w tym ze spotkań w ramach UFC, musi jedynie, w ciągu ostatnich 24 godzin postawić zakład na dowolne wydarzenie sportowe, za dowolną kwotę. Co szczególnie warte podkreślenia, gracz może oglądać walki zarówno z poziomu urządzenia mobilnego, jak również w przeglądarce internetowej.

O jakości obrazu w transmisjach od STS decyduje dostawca internetu, jednak zwykle jest ona na naprawdę zadowalającym poziomie. Co ciekawe, dotyczy to również transmisji z mniej znanych wydarzeń sportowych.

Decydując się na oglądanie transmisji sportowej w przeglądarce internetowej, gracz nie będzie mógł skorzystać z trybu pełnoekranowego. Samo okienko z transmisją jest niewielkie, jednak pozwala obejrzeć spotkanie sportowe.

Aplikacja mobilna przygotowana przez STS stoi na naprawdę wysokim poziomie. Działa szybko i jest prosta w obsłudze. Chcąc uzyskać dostęp do transmisji na żywo gracze muszą przejść do zakładki „Live”, w której otrzymają dostęp do „STS TV”. Gracze mogą oglądać równocześnie dwa spotkania, jedno na stronie internetowej, a drugie w aplikacji mobilnej.

UFC w Fortunie

Również bukmacher Fortuna udostępnia dla swoich graczy transmisje ze spotkań na żywo. Wiedząc, że bukmacher ten należy do czołówki wszystkich graczy, nikogo nie powinno to dziwić. Podobnie jak STS, również Fortuna nie wiąże się z trudnymi do spełnienia wymaganiami. Gracze muszą posiadać dodatnie saldo na koncie depozytowym, a także mieć postawiony przynajmniej jeden zakład w ciągu tygodnia. Gdy spełnisz oba te kryteria, wówczas możesz przystąpić do oglądania swoich ulubionych transmisji, zarówno w aplikacji mobilnej, jak i na stronie internetowej bukmachera.

Czytaj również:  Nate Diaz wolnym zawodnikiem!

Decydując się na transmisje UFC w przeglądarce internetowej gracze nie mają możliwości skorzystania z trybu pełnoekranowego. Niewielkie okienko jest widoczne w prawym górnym rogu ekranu, co znacząco utrudnia oglądanie. Samo okienko jest przy tym raczej niewielkie. Sama jakość obrazu jest z kolei uzależniona od dostawcy internetu, jednak w większości przypadków jest raczej optymalna. Plusem transmisji od Fortuny jest to, że gracz może oglądać jednocześnie dwa różne wydarzenia sportowe.

Pozostali operatorzy, tacy jak Superbet, Betclic, Totalbet czy PZBUK również mają w swojej ofercie dostęp do transmisji na żywo, jednak na chwilę obecną nie mają w swojej ofercie dostępu do gali UFC. Warto jednak na bieżąco śledzić zmiany u operatorów. Każdy z nich, chcąc utrzymać jak największą liczbę graczy stale doskonali swoją ofertę.

Jeśli jednak zależy ci na dużym obrazie, wówczas powinieneś skorzystać z tradycyjnych rozwiązań i wykupić dostęp do odpowiedniego kanału sportowego, a propozycje przygotowane przez legalnych polskich bukmacherów traktować jako ciekawy dodatek.