Gamrot obrażany przez jednego z zawodników UFC!

Jak wiadomo nie od dziś, Mateusz Gamrot nie jest najbardziej medialnym zawodnikiem UFC, pomimo wielkich umiejętności w wadze lekkiej.

Na temat Gamrota postanowił więc wypowiedzieć się były zawodnik MMA, a na dzień dzisiejszy ekspert tej dyscypliny. Dokładniej na temat Gamrota wypowiedział się Chael Sonnen, który z pewnością jest dobrze znany niektórym fanom MMA.

Jak stwierdziła wspomniana osoba, na dzień dzisiejszy kategoria lekka fighterów w MMA nie ma ani jednej medialnej osoby, która mogłaby przyciągnąć ludzi do UFC.

W wypowiedzi na temat wagi lekkiej, ekspert zwrócił się głównie do Mateusza Gamrota. Według niego, Polak jest bardzo słabą postacią pod względem promocyjnym i marketingowym. Według niego, Gamrot właściwie nie istnieje w strefie publiczne i mediów społecznościowych.

Warto jednak zwrócić uwagę na to, że ekspert docenił umiejętności Polaka. Dodał również, że bardzo docenia fakt, iż Polak przyjął pojedynek z Beneilem Dariushem bez żadnych problemów pomimo tego, że większość osób w wadze lekkiej odpuściłaby takie zestawienie.

Czytaj również:  Jan Błachowicz i Magomed Ankalaev na face to face!