Gala Fist Universe i jej kłopoty z wypłacalnością!

W dniu dzisiejszym, jedną z najgorętszych informacji dotyczących świata freak fightów jest gala Fist Universe, która miała miejsce w tym roku. Po kilku miesiącach od jej zakończenia, zaczynają wychodzić niezwykle oburzające informacje, dotyczące płatności wobec zawodników, biorących udział na tej gali. Warto wspomnieć, iż twarzą Fist Universe był nikt inny, jak Paweł „Trybson” Trybała.

Fist Universe była kolejnym projektem typu Freak Fight, który pojawił się na Polskim rynku w 2022 roku. Pierwsza i na ten moment jedyna edycja Fist Universe odbyła się 17 czerwca, 2022 roku, na hali GlobalEXPO Centrum, która zlokalizowana jest w Warszawie. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, jej twarzą został znany w świecie freak fightów, Trybson.

Na gali mieliśmy okazję oglądać takich zawodników jak Filip Zabielski, Taxi Złotówa, czy też Cesarz Narcyz. Nie zabrakło także wielu osobistości ze znanego programu „Warsaw Shore” – wszakże Trybson bardzo dobrze znał wielu uczestników, którzy chcieli spróbować swoich sił w MMA.

Według różnych źródeł zarówno sprzedaż PPV jak i biletów nie poszła według myśli organizatorów. Dlatego też, na dzień dzisiejszy zaczynają wypływać informacje związane z problemami dotyczącymi wypłacalności gali Fist Universe.

Kolejną osobą pokrzywdzoną okazała się Anna „Andzia” Papierz, która również postanowiła skomentować wstępnie sprawę za pomocą swoich social mediów:

Czytaj również:  Damian Janikowski na High League 5!