Gala Fist Universe i jej kłopoty z wypłacalnością!

W dniu dzisiejszym, jedną z najgorętszych informacji dotyczących świata freak fightów jest gala Fist Universe, która miała miejsce w tym roku. Po kilku miesiącach od jej zakończenia, zaczynają wychodzić niezwykle oburzające informacje, dotyczące płatności wobec zawodników, biorących udział na tej gali. Warto wspomnieć, iż twarzą Fist Universe był nikt inny, jak Paweł „Trybson” Trybała.

Fist Universe była kolejnym projektem typu Freak Fight, który pojawił się na Polskim rynku w 2022 roku. Pierwsza i na ten moment jedyna edycja Fist Universe odbyła się 17 czerwca, 2022 roku, na hali GlobalEXPO Centrum, która zlokalizowana jest w Warszawie. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, jej twarzą został znany w świecie freak fightów, Trybson.

Na gali mieliśmy okazję oglądać takich zawodników jak Filip Zabielski, Taxi Złotówa, czy też Cesarz Narcyz. Nie zabrakło także wielu osobistości ze znanego programu „Warsaw Shore” – wszakże Trybson bardzo dobrze znał wielu uczestników, którzy chcieli spróbować swoich sił w MMA.

Według różnych źródeł zarówno sprzedaż PPV jak i biletów nie poszła według myśli organizatorów. Dlatego też, na dzień dzisiejszy zaczynają wypływać informacje związane z problemami dotyczącymi wypłacalności gali Fist Universe.

Jedną z wiodących postaci tego turnieju był Krzysztof Świst, który wywodzi się z programu „Hotel Paradise”. Jak informuje on na swoich mediach społecznościowych, po dzień dzisiejszy nie otrzymał on zapłaty za swoje uczestnictwo:

„Dostałem roczny kontrakt, ale mogę śmiało napisać, że zostałem oszukany na niemałą kwotę! Przygotowania z własnej kieszeni były kosztowne (…). Gala odbyła się 17 czerwca, wystawiłem fakturę, zapłaciłem podatek i do dnia dzisiejszego nie dostałem PRZELEWU! (…) Nasz potężny włodarz TRYBSON jak również jego koledzy obiecują, podobno szukają rozwiązań.”

Kolejną osobą pokrzywdzoną okazała się Anna „Andzia” Papierz, która również postanowiła skomentować wstępnie sprawę za pomocą swoich social mediów:

Czytaj również:  Jak znaleźć skuteczne typy w sportach walki?