Francis Ngannou zawalczy w boksie już niedługo?

Francis Ngannou to gwiazda MMA, która przez lata panowała w UFC. Jednak w tym roku, doszło do rozłamu pomiędzy zawodnikiem a federacją, skutkiem czego Francis Ngannou przez pewien czas pozostawał bez zajęcia. Bardzo szybko zmieniło się to, ponieważ Francis Ngannou podpisał kontrakt z PFL, dla którego zamierza zawalczyć jeszcze w tym roku!

W ostatnim czasie o Ngannou stało się nieco ciszej. Wszystko za sprawą ciężkich treningów i przygotowań do walki w boksie. Zawodnik MMA, który pierwszy raz wyjdzie do walki bokserskiej ma nie dużo czasu, ponieważ jak stwierdził jego promotor, czyli Eddie Hearn w rozmowie z The MMA Hour, debiut Kameruńczyka będzie miał prawdopodobnie miejsce w grudniu, tego roku.

W tle jest pojedynek Ngannou vs Chisora, który z pewnością przyciągnąłby wielu kibiców zarówno do Dubaju, w którym ma odbywać się gala PFL, ale także i przed telewizory i PPV. Warto przy tym wspomnieć, że Nhannou był zestawiany z o wiele trudniejszymi rywalami, takimi jak Furry czy Anthony Joshua. Dlatego też, Chisora wydaje się być najbardziej rozsądnym nazwiskiem, z którym Ngannou może mieć szanse, pomimo tak krótkiego okresu przygotowawczego.

Czytaj również:  Łukasz Różański chętny na walkę z Dillianem Whytem!