Francis Ngannou i Tyson Fury pierwszy raz twarzą w twarz!

Doszło wreszcie do spotkania, pomiędzy Tysonem Furym, czyli mistrzem świata w boksie, a także byłym mistrzem świata w MMA, Francisem Nganoou. Obaj zawodnicy stanęli pierwszy raz face to face, przed swoją wspólną walką w boksie!

Wydarzenie o którym dziś mowa, jest bez precedensu. Czeka na nie cały świat. Tyson Fury zmierzy się z Francisem Ngannou, który nie jest pozostawiany bez szans wśród opinii fanów. Warto przypomnieć, że Francis Ngannou posiada bardzo mocny cios, który może zaskoczyć Tysona Furego, który w swoim stylu, pokazał się na Face to Face, bez żadnego strachu.

Do walki obu zawodników, pochodzących z różnych światów sportu, dojdzie już 28 października. Słynny Predator, wejdzie wtedy do świata boksu, w którym to jest skazywany przez bukmacherów, na porażkę.

Na wczorajszej konferencji doszło nie tylko do Face to Face, lecz zawodnicy mieli okazję także porozmawiać, na temat ewentualnego rewanżu. Francis Ngannou podniósł ten temat i dodał, że chętnie pokaże Furemu, jak wygląda świat MMA. Fury oczywiście w swoim stylu przyznał, że pokona Ngannou pierw w boksie, a następnie także i w klatce.

Tym samym, Tyson Fury przyznał, że pokona Predatora w dwóch walkach. Pierwsza odbędzie się w boksie, natomiast druga w klatce.

Poniżej migawka z Face to Face zawodników:

Czytaj również:  Mirosław Okniński broni Denisa Załęckiego!