Francis Ngannou chce walki w boksie!

Francis Ngannou poinformował za pomocą swoich social mediów o tym, iż chciałby zawalczyć w boksie. Wszystko dlatego, że zawodnik aktualnie nie jest powiązany z żadną z federacji, natomiast zapewne zauważył potencjał zarobkowy w topowym boksie. Oczywiście Francis Ngannou chce się bić tylko z czołówką bokserów, dlatego pojedynki byłyby niezwykle medialne i bardzo opłacalne finansowo.

Z kim dokładnie Francis Ngannou chciałby zawalczyć w boksie? Oczywiście jest to trójka zawodników ze ścisłej czołówki, co zapewniłoby najlepsze gaże samemu Kameruńczykowi i jego przeciwnikom. Wśród zawodników, których Francis Ngannou widzi w ringu ze sobą, są: Tyson Fury, Deontay Wilder, a także Anthony Joshua. Jak widać, nazwiska są ze ścisłego topu, dlatego każdy z tych pojedynków, byłby żyłą złota dla organizatorów, promotorów, a także samych zawodników, którzy braliby udział w pojedynkach.

Francis Ngannou postanowił także bezpośrednio odnieść się do najbliższej walki, którą chciałby stoczyć w boksie Jego wyborem jest Tyson Fury, z którym Kameruńczyk chciałby zawalczyć w 4 uncjowych rękawicach, a także w klatce i z Mikem Tysonem, jako sędzią pojedynku.

Poniżej oryginalny wpis Kameruńczyka:

Czytaj również:  Piotr Pająk poważnie znokautowany w Tajlandii!