Fonfara zaczyna medialne przepychanki z Najmanem!

Po ogłoszeniu walki Fonfara vs. Najman, wielu kibiców freak fightów zaczęło się zastanawiać, czy takie zestawienie będzie miało odpowiedni ładunek emocjonalny. Wszakże Andrzej Fonfara jest utalentowanym pięściarzem, który ma wizerunek mocno sportowy. Zestawiając go z Marcinem Najmanem, wielu oczekiwało przysłowiowych „dymów”. Wydaje się jednak, że Andrzej Fonfara wie o tym doskonale i czyni pierwsze kroki w kierunku, aby uatrakcyjnić swój występ na Clout MMA 1.

Andrzej Fonfara postanowił szybko przejść do ofensywy i rozpocząć medialne przytyki, w stronę swojego oponenta. Zawodnik Clout MMA nie zamierza gryźć się w język i być bierny postawie swojego przeciwnika.

W ostatnim wywiadzie Andrzej Fonfara stwierdził, że będzie toczył walkę z 44 letnim Marcinem Najmanem, który w jego opinii „macha cepami” i kopie „soccer kicki”, które są niedozwolone w niektórych walkach. Co więcej, Andrzej Fonfara dodał, że Marcin Najman ma brzuch, jakby był w ciąży.

Jeśli chodzi o wyczucie walki w klatce, Andrzej Fonfara nie ma obaw przed Marcinem Najmanem. Zawodnik Clout MMA dodaje, że jest za nim bogata kariera pięściarska, a także wiele starć na ulicy, które nie zawsze były toczone w przysłowiowej „stójce”.

Na sam koniec Andrzej Fonfara dodał, że nie jest tak, że bardzo nienawidzi Marcina Najmana. Wręcz przeciwnie, lubi jego wykreowaną postać medialną, która go śmieszy. W klatce jednak nie będzie nikomu do śmiechu, ponieważ wtedy przyjdzie czas, aby zmierzyć się sportowo.

Czytaj również:  Michael Chandler mocno na temat Gamrota!