FEN 33 wyniki – kto wygrał pojedynek? Poznaj nazwiska wszystkich zwycięzców!

FEN 33

Zastanawiasz się, jak zakończyła się gala FEN 33? Kto opuścił klatkę z tytułem wygranego? Sprawdź nasze zestawienie i poznaj najlepszych z najlepszych!

FEN 33 Wyniki – kto zwyciężył podczas gali z 27.03.2021?

Nazwiska zwycięzców 33 gali Fight Exclusive Night mogliśmy poznać już w sobotę wieczorem 27 marca 2021 roku. Pasjonaci zakładów wzajemnych mogli typować wyniki gali u większości operatorów zakładów wzajemnych. Wydarzenie zostało zaplanowane na sobotni wieczór. Wierni kibice tym razem nie musieli wykupować dostępów w ramach systemu Pay Per View. Transmisja z wydarzenia była udostępniana na żywo na kanałach Polsat Sport Fight, Super Polsat oraz na platformie ipla.tv.

W 33 gali FEN największym zainteresowaniem cieszyła się walka wieczoru, podczas której spotkali się Kacper Formela i Damian Frankiewicz. Dodatkowo, w ramach gali Fight Exclusive Night zaplanowano łącznie aż dziewięć walk, spośród których pięć odbyło się w formule MMA, trze w formule semi-pro MMA, a także jedna w formule K-1. Co ciekawe, gala Fight Exclusive Night 33 ponownie przyniosła ze sobą walkę kobiet. Ta okazała się równie pasjonująca co pozostałe, a każda z pań trzymała bardzo wysoki poziom, tocząc walkę przez pełny, regulaminowy czas.

Pełna karta walk kształtowała się w następujący sposób:

Karta główna:

 • Kacper Formela vs. Damian Frankiewicz – 65,8 kg,
 • Dominik Zadora vs. Pavel Sach – 80 kg w formule K-1,
 • Izabela Badurek vs. Ekaterina Shakalova – 61,2 kg,
 • Rafał Kijańczuk vs. Marcin Dilipczak – 93 kg,
 • Marcin Sianos vs. Damian Bujakowski – 120,2 kg,
 • Mansur Abdurzakow vs. Andriej Chochłow – 70,3 kg,

Karta wstępna:

 • Maciej Gąsiorek vs Bartosz Zaczeniu – 120,2 kg,
 • Hubert Wybierała vs. Gracjan Miś – 65,8 kg,
 • Damian Rzepecki vs. Dariusz Wilk – 77,1 kg.
Czytaj również:  FEN 30 Wyniki – Kto wygrał ostatnią galę? Poznaj nazwiska zwycięzców!

FEN 33 wyniki walki wieczoru

Wyniki FEN 33 cieszyły się zainteresowaniem większości kibiców, szczególnie jeśli chodzi o walkę wieczoru podczas której naprzeciw siebie stanęli Kacper Formela i Damian Frankiewicz. Formela pozwolił się poznać w doskonałej formie już podczas 29 gali Fight Exclusive Night podczas której wyprowadził widowiskowy nokaut na doświadczonym Kamilu Łebkowskim. Co więcej, na jego korzyść przemawiały również statystyki. Na jedenaście zwycięstw aż siedem Formela zakończył przed czasem. Nie powinno więc nikogo dziwić, że i tym razem pokazał doskonałą formę. Choć walka trwała przez pełny regulaminowy czas, to na zakończenie sędziowie ogłosili jednogłośne zwycięstwo nad Frankiewiczem.

FEN 33 – niezapomniane nokauty

Choć podczas 33 gali Fight Exclusive Night królowały walki prowadzone w pełnym czasie regulaminowym, to nie zabrakło również pasjonujących nokautów. Ten najbardziej popisowy padł w walce z karty głównej, w którym Andriej Chochłow już w pierwszej rundzie wyprowadził potężny cios, który położył Mansura Abdurzakowa na łopatki. Takiego widowiska kibice z pewnością na długo nie zapomną.

Wyniki pełnej kart FEN 33 – kto zwyciężył, a kto przegrał?

Choć walka wieczoru okazała się naprawdę pasjonująca, to nie ulega wątpliwości, że również pozostałe walki trzymały naprawdę wysoki poziom. Kibice i wielbiciele mieszanych sztuk walki mieli na co popatrzeć, ponieważ niemal każda walka zakończyła się dopiero po rozegraniu regulaminowego czasu gry. Każda z dziewięciu walk niosła ze sobą coś nowego. Niesamowita technika zawodników na pewno na długo zapadnie w naszej pamięci.

Wyniki walki głównej:

 • starcie w wadze do 65,8 kg w formule MMA – Kacper Formela pokonał Damiana Frankiewicza po regulaminowym czasie walki, na punkty, jednogłośną decyzją sędziów.

Pełne wyniki FEN 33, karta wstępna:

 • starcie w wadze do 77,1 kg w formule semi-pro MMA – Dariusz Wilk pokonał Damiana Rzepeckiego po regulaminowym czasie walki, na punkty, jednogłośną decyzją sędziów,
 • starcie w wadze do 65,8 kg w formule semi-pro MMA – Gracjan Miś pokonał Huberta Wybierałę po regulaminowym czasie walki, na punkty, niejednogłośną decyzją sędziów,
 • starcie w wadze do 120,2 kg w formule semi-pro MMA – Bartosz Zaczeniuk pokonał Macieja Gąsiorka po regulaminowym czasie walki, na punkty, jednogłośną decyzją sędziów.
Czytaj również:  KSW 51 - karta walk i wyniki walk tej gali!

Pełne wyniki FEN 33, karta główna:

 • starcie w wadze do 70,3 kg w formula MMA – Andriej Chochłow pokonał Mansura Abdurzakowa w pierwszej rundzie, nokautując rywala potężnym prawym sierpowym,
 • starcie w wadze do 120,2 kg w formule MMA – Damian Bujkowski pokonał Marcina Sianosa w trzeciej rundzie, przez nokaut techniczny, wyprowadzając potężne ciosy w parterze,
 • starcie w wadze do 93 kg w formule MMA – Marcin Filipczak pokonał Rafala Kijańczuka w pierwszej rundzie przez poddanie, Kijańczuk nie poradził sobie z duszeniem gilotynowym rywala,
 • starcie w wadze 61,2 kg w formule MMA – Ekaterina Shakalova pokonała Izabelę Badurek po regulaminowym czasie walki, na punkty, jednogłośną decyzją sędziów,
 • starcie w wadze do 80 kg w formule K-1 – Dominik Zadora pokonał Pavla Sacha po regulaminowym czasie walki, na punkty, jednogłośną decyzją sędziów.