FEN 32 Wyniki – kto okazał się lepszy? Poznaj nazwiska zwycięzców gali!

FEN 32

Jak zakończyła się gala FEN 32? Kto triumfował podczas ostatniego wydarzenia? Poznaj nazwiska najlepszych z najlepszych i dowiedz się, jak przebiegały walki!

FEN 32 wyniki – kto wygrał podczas walki z dnia 20.02.2021?

Wyniki gali FEN 32 mogliśmy poznać już 20 lutego 2021 roku. Gala została zaplanowana na godzinę 19:00, a całe wydarzenie odbyło się w Warszawie. Bukmacherzy już na kilka tygodni przed rozpoczęciem gali wystawili oferty na zakłady wzajemne. Największym zainteresowaniem zarówno kibiców, jak i operatorów zakładów wzajemnych cieszyli się przede wszystkim z walki wieczoru, jednak i pozostałe walki trzymały wysoki poziom. Mateusz Rębecki i Jose Barriosa poza walką o zwycięstwo zawalczyli również o tytuł mistrza w kategorii wagi lekkiej. Jednak na gali FEN 32 czekało na nas jeszcze więcej emocji i pojedynki doskonałych zawodników, którzy już nie raz pokazali, na co ich stać.

Doskonale dobrani zawodnicy sprawili, że walka cieszyła się naprawdę dużym zainteresowaniem. Karta walk prezentowała się w następujący sposób:

 • Mateusz Rębecki vs. Jose Barrios – 70,3 kg,
 • Wojciech Janusz vs. Marcin Łazarz – 93 kg,
 • Szymon Bajor vs. Ednaldo Oliveira – 120 kg,
 • Szymon Dusza vs. Roland Cambal – 80 kg,
 • Rafał Lewoń vs. Piotr Walawski – 83,9 kg,
 • Cezary Oleksiejczuk vs. Djamil Chan – 77,1 kg,
 • Piotr Kuberski vs. Mateusz Strzelczyk – 83,9 kg,
 • Mikołaj Lewandowski vs. Wojciech Kawa – 70,3 kg,
 • Bartosz Szewczyk vs. Akhmed Salamov – 93 kg.

Wyniki walki wieczoru – FEN 32

Wyniki FEN 32 z pewnością ciekawiły kibiców w całej Polsce, jednak to walka wieczoru cieszyła się największym zainteresowaniem. Mateusz Rębecki po raz kolejny musiał zawalczyć w obronie pasa mistrzowskiego i ponownie walka ta zakończyła się jego sukcesem. Niesamowita forma Rębeckiego sprawiła, że ten już w pierwszej rundzie położył swojego rywala na matę i tym samym zwyciężył pojedynek. Jeżeli ktoś oczekiwał dłuższej walki, to z pewnością mocno się zdziwił, jednak nie ulega wątpliwości, że potężny cios wyprowadzony przez Rębeckiego na długo pozostanie w pamięci wszystkich wiernych kibiców FEN 32.

Czytaj również:  Wyniki FEN 23 – Kto okazał się lepszy? Sprawdź zwycięzców gali!

Wyniki walki o pas FEN 32

W trakcie 32 gali FEN odbyła się tylko jedna walka o pas, która pokrywała się z walką wieczoru. Mateusz Rębecki jako długotrwały posiadacz pasa mistrzowskiego federacji w wadze lekkiej wielokrotnie musiał już bronić swojego tytułu, jednak nie ulega wątpliwości, że jeszcze nie raz będzie musiał o niego zawalczyć. Podczas 32 gali udało mu się tego dokonać. A jak będzie następnym razem? Przekonamy się wkrótce!

Pełne wyniki FEN 32 – karta

Wyniki gali FEN 32 mogliśmy poznać już w sobotni wieczór. Właśnie na 20 lutego 2021 roku zaplanowano 32 już wydarzenie spod szyldu jednej z najlepszych polskich organizacji mieszanych sztuk walk. Kibice oglądając przebieg wydarzenia z niecierpliwością wyczekiwali tego najważniejszego momentu – walki wieczoru, podczas której spotkali się Mateusz Rębecki i Jose Barrios.

Wyniki FEN 32 – walka główna:

 • starcie w wadze do 70,3 kg w formule MMA – Mateusz Rębecki pokonał Jose Barriosa w pierwszej rundzie, przez nokautowanie, w trakcie tej walki Rębecki utrzymał pas mistrzowski FEN w kategorii wagi lekkiej.

Wyniki FEN 32 – pozostałe walki z karty głównej:

 • starcie w wadze do 93 kg w formule MMA – Marcin Łazarz pokonał Wojciecha Janusza po upływie regulaminowego czasu walk, na punkty, jednogłośną decyzją sędziów,
 • starcie w wadze do 120,2 kg w formule MMA – Szymon Bajor pokonał Ednaldo Oliveirę w trzecie rundzie przez nokaut techniczny, sędziowie musieli zakończyć walkę po ciosach łokciowych w parterze,
 • starcie w wadze do 80 kg w formule MMA – Szymon Dusza pokonał Rolanda Cambala w pierwszej rundzie przez nokaut techniczny, ponownie sędziowie musieli zakończyć walkę po ciosach łokciowych w parterze,
 • starcie w wadze 83,9 kg w formule MMA – Rafał Lewon pokonał Piotra Walawskiego w drugiej rundzie przez nokaut techniczny, decydujące okazały się ciosy w parterze,
 • starcie w wadze do 77,1 kg w formule MMA – Cezary Oleksiejczuk pokonał Djamila Chana w pierwszej rundzie przez nokaut techniczny, sędziowie zadecydowali zakończenie walki po ciosach w parterze,
 • starcie w wadze do 70,3 kg w formule MMA – Wojciech Kawa pokonał Mikołaja Lewandowskiego po upływie regulaminowego czasu walki, na punkty, przez jednogłośną decyzję sędziów,
 • starcie w wadze do 93 kg w formule MMA – Bartosz Szewczyk pokonał Akhmeda Salamova w drugiej rundzie, przez poddanie, Salamova nie poradził sobie z duszeniem zza pleców.
Czytaj również:  FEN 15 karta walk i wyniki tej gali

Nie da się ukryć, że walki z 32 gali Fight Exclusive Night trzymały naprawdę wysoki poziom. Podczas trzech starć, między Szymonem Bajorą i Ednaldo Oliveirą, Szymonem Duszą i Rolandem Cambalą oraz Rafałem Lewnem i Piotrem Walawskim sędziowie musieli orzec nokaut techniczny. W pełnym regulaminowym czasie zakończyły się zaledwie dwie walki, choć tutaj sędziowie okazali się jednogłośni.

Jednak niezależnie od sposobu zakończenia walk, nie da się ukryć, że zawodnicy trzymali naprawdę wysoki poziom. Każda walka wniosła ogrom emocji, a kibice z pewnością jeszcze przez długi czas będą wspominać minioną galę, kolejną już pod szyldem Lotosu.