FEN 31 Wyniki – poznaj zwycięzców gali!

FEN 31

Wyniki gali FEN 31 – kto okazał się lepszy, a kto musiał się pogodzić z przegraną podczas kolejnej edycji FEN? Poznaj najnowsze wyniki z gali Fight Exclusive Night, która rozgrzała widownię!

FEN 31 Wyniki – kto okazał się najlepszy podczas gali z 28.11.2020?

Wyniki gali FEN 31 mogliśmy poznać już w sobotni wieczór dnia 28 listopada 2020 roku. Wyniki spotkania można było typować u niemal wszystkich legalnych polskich bukmacherów, a promocje na zakłady były naprawdę imponujące. Wydarzenie zostało przeprowadzone w Łodzi, a widzowie mogli oglądać transmisję po wykupieniu dostępu w systemie pay per viev udostępnianym przez Cyfrowy Polsat, FENMMA.tv oraz platformę ipla.tv. Dodatkowo, przebieg walk był transmitowany przez zewnętrznych operatorów kablowych.

W walce wieczoru zmierzyli się Daniel Rutkowski i Adrian Zieliński, a podczas walki, poza tytułem zwycięzcy, stawką był pas mistrzowski Fight Exclusive Night w kategorii piórkowej. Innym niezwykle ważnym wydarzeniem tego dnia była walka Adama Kowalskiego i Marcina Wójcika, którzy walczyli o pas wagi półciężkiej.

Dodatkowo, nie zabrakło intrygujących debiutów. Po długim oczekiwaniu, wywołanym kontuzją, w końcu w FEN zadebiutował Paweł „Trybson” Trybała, który w swoim pojedynku stanął naprzeciw Łukasza Borowskiego.

Karta walk została odpowiednio przemyślana i kształtowała się w następujący sposób:

 • Daniel Rutkowski vs. Adrian Zieliński – 65,8 kg,
 • Paweł „Trybson” Trybała vs. Łukasz Borowski – 100 kg,
 • Adam Kowalski vs. Marcin Wójcik – 93 kg,
 • Sebastian Romanowski vs. Jonas Magard – 61,2 kg,
 • Marcin Naruszczak vs. Ivan Cosić – 83,9 kg,
 • Kamil Gniadek vs. Jose Barrios Vargas – 77,1 kg,
 • Kacper Formela vs. Edgar Davalos – 65,8 kg,
 • Marcin Filipczak vs. Saeed Younsi – 93 kg,

FEN 31 wyniki

Wyniki FEN 31 niezmiennie interesują kibiców w całym kraju. Z pewnością największą uwagę przyciągają również wyniki walki wieczoru, w której podczas minionej edycji stanęli naprzeciw siebie Daniel Rutkowski i Adrian Zieliński. Polscy reprezentanci dali prawdziwy popis umiejętności tocząc zaciekłą walkę przez pełny czas regulaminowy. Ostatecznie werdykt zapadł jednogłośną decyzją sędziów, którzy stwierdzili, że lepszy podczas tego starcia okazał się Daniel Rutkowski. Ten wynik nie był szczególnym zaskoczeniem, zwłaszcza, że to właśnie Rutkowski już od dłuższego czasu mógł się tytułować mistrzem FEN w kategorii piórkowej. Na jego szczęście, jeszcze przez jakiś czas tak pozostanie.

Czytaj również:  High League 6 - podsumowanie gali!

FEN 31 wyniki walki o pas

Gala 31 FEN obfitowała w walki o pas. Poza walką wieczoru, o pas zawalczyli również  Adam Kowalski z Marcinem Wójcikeim, którzy rywalizowali o pas w kategorii półciężkiej oraz Sebastian Romanowski i Jonas Magard, którzy zawalczyli o pas w wadze koguciej. Wójcik pokonał swojego rywala w czwartej rundzie przez nokaut techniczny. Z kolei walka Jonasa Magarda i Sebastiana Romanowskiego trwała przez pełny, regulaminowy czas walki i ostatecznie sędziowie zadecydowali, że to właśnie Jonas był lepszy w tym starciu.

Wyniki pełnej karty FEN 31

Pełne wyniki FEN 31 mogliśmy poznać już 28 listopada 2020 roku. Podczas listopadowej gali swoje umiejętności pokazało czternastu zawodników, w siedmiu walkach. Choć kibiców najbardziej interesowała walka wieczoru i walki o pas, to nie da się ukryć, że również pozostałe starcia trzymały naprawdę wysoki poziom. A jak prezentowały się szczegółowe wyniki podczas każdego spotkania? Koniecznie sprawdź nasze wygodne podsumowanie walk z gali Fight Exclisive Night 31!

FEN 31 – Wynik walki wieczoru:

 • starcie w wadze do 65,8 kg w formule MMA – Daniel Rutkowski pokonał Adriana Zielińskiego po upływie regulaminowego czasu walk, na punkty, jednogłośną decyzją sędziów.

FEN 31 – wyniki pełnej karty walk:

 • starcie w wadze do 100 kg w formule MMA – Paweł „Trybson” Trybała pokonał Łukasza Borowskiego w drugiej rundzie przez nokaut techniczny, u Borowskiego odezwała się dawna kontuzja,
 • starcie w wadze do 93 kg w formule MMA – Marcin Wójcik pokonał Adama Kowalskiego w czwartej rundzie, przez nokaut techniczny, zgarniając tytuł mistrza Fight Exclusive Night w kategorii półciężkiej,
 • starcie w wadze do 61,2 kg w formule MMA – Jonas Magard pokonał Sebastiana Romanowskiego po upływie regulaminowego czasu walki, na punkty, jednogłośną decyzją sędziów, utrzymując tytuł mistrza w kategorii koguciej,
 • starcie w wadze do 83,9 kg w formule MMA – Marcin Naruszczka pokonał Ivana Cosicia po upływie regulaminowego czasu walki, na punkty, niejednogłośną decyzją sędziów,
 • starcie w wadze do 65,8 kg w formule MMA – Kacper Formela pokonał Edgara Davalosa po upływie regulaminowego czasu walk, na punkty, jednogłośną decyzją sędziów,
 • starcie w wadze do 93 kg w formule MMA – Marcin Filipczak pokonał Saeeda Younsi’ego w pierwszej rundzie, przez nokaut techniczny.
Czytaj również:  KSW 1 karta walk i wyniki tej gali

Szybka analiza wyników pokazuje, że podczas 31 gali FEN królowały walki w pełnym wymiarze czasu. W aż czterech walkach to sędziowie musieli zadecydować, który z zawodników okazał się lepszy.