Fedor Emelianenko najlepszy w wadze ciężkiej? Nie według Ryan Badera.

Na brak atrakcji fani sportów walk w ten weekend nie mogą narzekać. Jedną z najciekawszych walk, które będziemy mogli oglądać już 4 lutego, będzie rewanż pomiędzy mocnymi nazwiskami, takimi jak Ryan Bader i Fedor Emelianenko.

Wydarzenie będzie miało miejsce podczas najbliższej gali BELLATOR 290, która odbędzie się już w ten weekend. Będzie to bardzo ciekawa walka, ponieważ to Fedor Emelianenko przegrał ostatni pojedynek z Ryanem Baderem, podczas gali Bellator 214, która odbyła się w 2019 roku. Jest to więc długo wyczekiwany pojedynek rewanżowy, przez wielu sympatyków sportów walk.

Warto jednak przyznać, że Fedor swój najlepszy czas ma za sobą. Zawodnik co prawda wygrał swoje dwie ostatnie walki, jednak ostatnia jego walka miała miejsce pod koniec 2021 roku. Z kolei Ryan Bader jest 7 lat młodszy od swojego przeciwnika, a także toczył boje w 2022 roku. Dlatego nie dziwi fakt, że to on jest stawiany w roli faworyta pojedynku.

Sam Ryan Bader stwierdził przed pojedynkiem, że gdyby obaj byli w swoim „PRIME”, wtedy to sam stawiałby na Fedora. Według zawodnika, Fedor nie jest jednak najlepszym zawodnikiem wszechczasów, w wadze ciężkiej. W jego opinii, to Cain Velasquez jest zawodnikiem, który był najlepszym z najlepszych.

Czytaj również:  Adesanya aresztowany na lotnisku w Nowym Jorku!