Federacja CLOUT MMA potwierdza zmianę dostawcy PPV!

Po skandalach związanych z niedostarczeniem odpowiedniej jakości PPV na gali Clout MMA i Clout MMA 2, federacja postanowiła zmienić dostawcę PPV, który według niej, był odpowiedzialny za niedopełnienie w kwestii jakości transmisji. Dziś mamy wreszcie potwierdzenie, które ma zażegnać całą burzę w świecie MMA i które ma dać nową jakość federacji, która boryka się z dużymi problemami wizerunkowymi. Skutkiem tego, federacja oficjalnie potwierdziła, iż operator PPV został zmieniony!

Kto zajmie się transmisjami PPV przyszłych gal Clout MMA? Operatorem miała zostać firma Stream Online, która faktycznie, specjalizuje się w tego typu działalności i która jest aktualnie, największą firmą stramingową, w naszym kraju. Warto nadmienić, że to właśnie Stream Online zajmuje się aktualnie transmisjami gal FAME MMA, co tylko potwierdza, bardzo wysoką jakość firmy, która zajmuje się tym aspektem.

Porozumienie ze Stream Online było kwestią czasu, jednak nikt nie spodziewał się, że dojdzie do niego tak szybko. Warto jednak wziąć pod uwagę, że sama federacja Clout MMA była pod ścianą, ponieważ federacji zaczął przyglądać się UOKiK, który bada sprawę pokrzywdzonych osób, które w ilości ponad 150 osób, postanowiły złożyć skargi na usługi, które dostarczone zostały przez federację Clout MMA.

Na dzień dzisiejszy wydaje się, że przynajmniej kryzys wizerunkowy zostanie zażegnany, ponieważ Clout MMA ma dziś nowego dostawcę usług wideo, co z pewnością pomoże odzyskać utracony wizerunek w sieci.

Czytaj również:  „Scarface” został zatrzymany w Gdańsku!