FAME Reborn już 9-go grudnia w Łodzi!

Wczoraj, o godzinie 19:00 miał miejsce na platformie YouTube specjalny program CAGE, w którym została w pełni ogłoszona gala FAME REBORN, która odbędzie się już 9-go grudnia, w Atlas Arenie!

Co więcej, podczas programu na żywo, doszło do odłonięcia całej karty walk. Do naszej dyspozycji będą pojedynki o różnorodnym zabarwieniu. Co ciekawe, już pierwsza walka będzie pomiędzy uznanymi sportowcami, czyli Tomaszem Glebą a Marcinem Wrzoskiem! Zmierzą się oni w formule K-1, na małe rękawice.

W wydarzeniu FAME REBORN nie zabraknie także ciekawych walk influencerów. Wśród nich, znajdzie się walka pomiędzy Lizą a Navcią, czyli nową twarzą, która debiutuje na łamach federacji FAME.

Main event to walka, o której mówiło się w kuluarach już od pewnego czasu. Mowa o pojedynku pomiędzy Sylwesterem Wardęgą a Sebastianem Fabijańskim. Obaj mają ujemne rekordy, tak więc ich walka z pewnością podsyci main event.

Warto przypomnieć także o powrocie Normana Parke, o którym wspominaliśmy także, w naszych ostatnich aktualnościach. Irlandczyk powraca do federacji FAME, w myśl słowa „Reborn”, które może także pasować do jego postaci i przeszłości z FAME.

Poniżej przedstawiamy kartę walk gali FAME REBORN:

Czytaj również:  Murański twierdzi, że będzie eliminatorem do walki z mistrzem