FAME organizuje loterię na Nissana GTR R35!

Osoby powiązane z federacją FAME potwierdziły, że w najbliższej loterii organizowanej w ramach gali FAME 18, dojdzie do losowania modelu Nissana GTR R35, którego wartość będzie przekraczać ponad milion złotych. Oznacza to, że gala FAME podejmie się losowania najdroższego auta, na polskim Youtube!

Na samą prezentację auta i cen losów przyjdzie nam jednak jeszcze chwilę poczekać. Wszystko z tego względu, iż federacja FAME buduje finalną wersje auta, wraz z Buddą, który jest ponownie odpowiedzialny za projekt, który przygotowywany jest dla organizacji FAME. Skutkiem tego, oficjalna prezentacja auta została zapowiedziana dopiero na 29-go kwietnia, o godzinie 14:00 – prezentacja odbędzie się prawdopodobnie na kanale Buddy, jak to było ostatnim razem.

FAME z kolei przedstawi nam za pomocą swoich kanałów informacje formalne o całej loterii, wliczając to koszt poszczególnych losów, które będą w regularnej sprzedaży. Warto przypomnieć, iż nie jest to jedyna forma losowania, ponieważ FAME już wcześniej pokusił się o takie akcje, dla swoich fanów. Ten projekt będzie jednak najbardziej kosztownym, na naszym rodzimym podwórku.

Materiał z odbioru auta, które finalnie będzie losowane, znajdziecie poniżej (nie jest to końcowa wersja auta, które będzie losowane – aktualnie auto jest podczas gruntownej przebudowy):

Czytaj również:  Jak obstawiać walki na Fame MMA? Praktyczny poradnik