FAME MMA ukarało Adriana Polaka!

Adrian Polański musi liczyć się z konsekwencjami swojego ostatniego wystąpienia publicznego, które miało miejsce podczas pierwszej konferencji gali FAME 18. Federacja FAME postanowiła ukarać zawodnika za jego wystąpienie, w którym Adrian Polak pomówił Maksymiliana Wiewiórkę o użycie niedozwolonych środków, wobec osoby trzeciej.

Cała sytuacja miała miejsce podczas trzeciego panelu, w którym brał udział właśnie Maksymilian Wiewiórka. Adrian Polak postanowił podejść do mikrofonu i zadać mu pytanie. Chodziło o domniemane podawanie środków odurzających, przez Maksymiliana Wiewiórkę. Sam Wiewiór zupełnie nie wiedział o co chodzi, a także o czym mówi Adrian Polak. Zawodnik FAME był bardzo zaskoczony tym pytaniem, ze strony Adriana Polaka i zwrócił uwagę, że zachowanie „Polaka” było nieodpowiedzialne i nie na miejscu.

Skutkiem tego, po kilku dniach, federacja FAME wystosowała krótki komentarz, w którym to przypomniała o swoim oświadczeniu z dnia 8 stycznia, 2023 roku. Według tego zapisu zawodnicy FAME nie mogą promować postaw kryminogennych i szerzyć ich na łamach federacji FAME MMA.

Dlatego też, federacja FAME postanowiła ukarać Adriana Polaka karą finansową. Nie wiadomo jednak, jak dotkliwa będzie kara dla zawodnika.

Poniżej video z całego zajścia podczas konferencji FAME:

Czytaj również:  Arkadiusz Tańcula wypada z FAME 17!