FAME MMA ogłosiło karę dla Adriana Polaka!

W związku z ostatnimi wydarzeniami, które miały miejsce podczas pierwszej konferencji gali FAME 18, Adrian Polak został ukarany karą finansową. Więcej na temat wspominaliśmy w tym poście. Dziś wiemy już, jaką karą został ukarany zawodnik FAME. Wielu fanów obawiało się, że kara finansowa nie będzie dotkliwa. Jednak FAME postanowiło przykładnie ukarać Adriana Polaka kwotą 20 tysięcy złotych!

Jest to spore zaskoczenie, choć nikt nie wiedział, jakie kary zamierza stosować FAME. W kuluarach mówiło się jednak o kwotach mniejszych nawet o połowę od kwoty, która została już oficjalnie zatwierdzona przez federację. Skutkiem tego, ogłoszenie jest oficjalne i wchodzi w życie. Jeśli Adrian Polak nie będzie chciał stosować się do zaleceń federacji, wtedy może ona pójść o krok dalej i wytoczyć o wiele większe działa prawne, w stosunku do swojego zawodnika.

Cała kwota, którą Adrian Polak musi zapłacić, zostanie przelana na dowolną fundację porządku publicznego, którą może wybrać sam zawodnik. Ważne jest jednak to, że to federacja FAME musi zatwierdzić szczytny cel, który wybierze Adrian Polak. Wszystko po to, aby uniknąć wszelkich dywagacji odnośnie miejsca lub celu, który zostanie wybrany przez zawodnika.

Dodatkowo, Adrian Polak został zobowiązany do publicznego ujawnienia przelewu, który potwierdzi jego płatność. Wszystko po to, aby cała akcja była w pełni transparentna, wobec wszystkich fanów federacji.

Czytaj również:  FAME MMA ukarało Adriana Polaka!