Fame MMA 15 – zapowiedź kolejnej gali

Fame MMA 15 to największa w Polsce federacja specjalizująca się w organizowaniu gal freak fight show. Dla tej federacji walczą przede wszystkim youtuberzy, influencerzy, a także osobistości znane w przestrzeni Internetu. Fame MMA błyskawicznie zyskało ogromne zainteresowanie, a kolejne gale ogląda nawet kilka milionów widzów. Nie dziwi zatem fakt, że zaraz po zakończeniu 14 odsłony pojawiły się pytania o to, kiedy i gdzie odbędzie się Fame MMA 15 oraz kto na niej wystąpi.

Kiedy odbędzie się Fame MMA 15?

Na ten moment nie znamy szczegółowej kolejnej, piętnastej gali, ponieważ odbędzie się ona dopiero 27 sierpnia 2022 roku. Będzie trzecia gala organizowana w tym roku. W marcu w Gliwicach odbyła się gala Fame 13: Nitro vs. Unboxall, natomiast w maju Fame 14: Gimper vs. Tromba. Można jednak śmiało zakładać, że Fame 15 nie będzie ostatnią galą w tym roku. Wielce prawdopodobne jest to, że przynajmniej jedna gala zostanie zorganizowana jesienią. Jeśli chodzi o lokalizację, coraz częściej mówi się o tym, ze może to być Stadion Narodowy w Warszawie.

Na zakończenie lata włodarze Fame MMA na pewno przygotują coś specjalnego. Jeszcze w czerwcu można oczekiwać pierwszych informacji na temat tego, kto zawalczy w nadchodzącej gali, a także jaka będzie walka wieczoru promująca wydarzenie. Aby być na bieżąco z informacjami warto śledzić oficjalne kanały społecznościowe federacji oraz jej włodarzy. Wiemy jednak, że Fame MMA 15 odbędzie się już 27 sierpnia. Wcześniej odbędą się przynajmniej trzy konferencje prasowe.

Karta walk na Fame MMA 15

Karta walk na Fame MMA 15 jest jeszcze owiana tajemnicą. Włodarze nie zdradzili, jaka będzie walka wieczoru, ale wiele w skazuje na to, że może w niej wystąpić Kacper „Blonsky” Błoński, którego występ na „piętnastce” jest niemal pewny, o ile oczywiście nie dojdzie do kontuzji zawodnika. Na Fame MMA 15 pojawić się mogą także: Mateusz Spysiński oraz Arkadiusz Tańcula. Biorąc pod uwagę, że na Fame MMA 14 nie wystąpił Adrian „Polak” Polański, który ma na koncie już 9 występów, wiele wskazuje na to, że i on pojawi się na karcie walk Fame 15.

Czytaj również:  Wszystko na temat High League

Włodarzy mają w zwyczaju stopniowo odkrywać karty, głównie na konferencjach prasowych, które są transmitowane na żywo w serwisie Youtube. Nie brakuje tam dużych emocji oraz kontrowersji. Włodarze także kolejno wywołują kolejne postacie, które zawalczą na następnej gali. Do Fame MMA 15 pozostało jeszcze trochę czasu, dlatego trzeba uzbroić się w cierpliwość. Jedna z walk, która ma dojść do skutku w 2022 roku to starcie włodarzy: Boxdela i Wojciecha Goli. Swój występ na Fame MMA zapowiadał także Daniel „El Mayo” Majewski, ale do tej pory nie pojawił się w oktagonie. To samo tyczy się Mariusza „Sariusa” Gollinga, który wypadł przez kontuzję.

Analizy i typy bukmacherskie na Fame MMA 15

Wyniki gal Fame MMA są chętnie obstawiane przez typerów i trudno się temu dziwić. Z jednej strony gwarantuje to większe emocje podczas oglądania gali, a z drugiej daje szanse na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Dlatego też, jak tylko pojawi się karta walk na Fame MMA 15, pojawią się również obszerne analizy i typy bukmacherskie. Oczywiście nie zawsze są one trafne, a wręcz można powiedzieć, że dość często się mylą. W końcu Fame MMA to freak fight show. Występują tu amatorzy, którzy nie mają wiele wspólnego ze sportami walki, choć oczywiście poziom sportowy z gali na galę jest coraz wyższy. Jednak obstawiając Fame MMA 15 należy być przygotowanym, że przynajmniej kilka walk zakończy się niespodziewanym wynikiem. Tak wynika przynajmniej z dotychczasowych doświadczeń.

Gdzie można obstawiać zakłady na Fame MMA 15?

Oficjalnej sponsorem gali Fame MMA jest legalny bukmacher Betclic i to on posiada ofertę zakładów bukmacherskich na walki Fame. Na ten moment nie wiemy, jak wyglądać będzie karta walk na Fame 15, ale pewne jest to, że gdy tylko pojawią się pierwsze oficjalne informacje, pojawią się również kursy bukmacherskie. Gracze mogą typować zwycięzców walk, sposób rozstrzygnięcia, a także czas trwania, dzięki czemu, wachlarz możliwości jest całkiem spory. Biorąc pod uwagę, że w niektórych walkach ciężko wskazać faworyta, lepszym rozwiązaniem może być np. zakład na to, że taka walka skończy się przed czasem. I rzeczywiście, procentowo, spora część walk kończy się poza pełnym dystansem.

Czytaj również:  Czy warto obstawiać FAME MMA? obstawianie fame mma

Gdzie będzie można oglądać galę Fame MMA 15?

Fame MMA 15 będzie można oglądać w systemie Pay Per View, podobnie jak inne gale tej federacji. Stream na żywo jest dostępny na stronie famemma.tv. Gracze mogą kupić pakiet podstawowy lub pakiet premium obejmujący materiały dodatkowe. Ponadto, droższy pakiet pozwala na dłużej zachować dostęp do streamu, gdyby ktoś chciał obejrzeć powtórkę gali. Na ten moment nie znamy wielu szczegółów związanych z Fame MMA 15, po za tym, że odbędzie się ona 27 sierpnia 2022 roku. Pojawia się także sporo pogłosek o tym, że włodarze chcą zorganizować pierwszą galę na Stadionie Narodowym. Jeśliby do tego doszło, karta walk byłaby naprawdę mocna!