Fame Friday Arena 2 wyniki | Boxdel vs. Prezes FEN

Gala FAME Friday Arena 2 wyniki nie zawiodła! Wczorajszego wieczoru, oglądaliśmy aż 11 pojedynków, które skończyły się około godziny 00:30. W tym czasie, gala FAME Friday Arena zapewniła nam masę emocji, które z pewnością, warto jest wziąć pod uwagę. Jednym z największych wydarzeń tego wieczoru było pojawienie się Tomasza Adamka w oktagonie. Jak okazuje się, Tomasz Adamek został podpisany w federacji FAME, na dwie walki. Jest to wielkie wydarzenie, które zapisze się w historii federacji FAME!

Michał „Boxdel” Baron vs. Pawła „Prezes FEN” Jóźwiak:

Walka rozpoczęła się od wejścia Boxdela, który chcąc zaatakować, nadział się na mocną kontrę Pawła Jóźwiaka, przez co Boxdel wylądował na deskach. Wyglądało to całkiem groźnie i Boxdel w pierwszym momencie był dość zaskoczony, lecz szybko powrócił do pojedynku. Kiedy sędzia skończył liczenie, Boxdel przyjął już nieco ostrożniejszy styl walki. Jego akcje zaczęły się od kopania rywala, jednak w tym samym czasie, Paweł Jóźwiak trafiał prostymi ciosami, w głowę Boxdela. Kiedy akcje powtarzały się, było widać, że Boxdel zaczyna odczuwać te ciosy. Finalnie jednak, Boxfel zadał kilka mocnych kopnięć, które również i Prezes Jóźwiak zaczął odczuwać, w końcowej fazie pierwszej rundy.

Druga runda zaczęła się od lepszego wejścia do walki, ze strony Boxdela. Boxdel widząc już pierwsze oznaki zmęczenia Pawła Jóźwiaka, postanowił nieco luźniej podejść do walki, wprowadzając do niej chociażby latające kopnięcia. W pewnym momencie, Boxdel trafia Prezesa FEN mocnym sierpowym, po którym Paweł Jóźwiak ląduje na macie. Boxdel widząc coraz większą niemoc w walce Pawła Jóźwiaka, zaczął atakować dalej coraz to mocniej. Pod koniec drugiej rundy wydawało się, że Paweł Jóźwiak przetrwa pomimo kolejnych sytuacji, w których lądował na deskach. Jednak dwie sekundy przed końcem pojedynku, Boxdel idealnie trafił Pawła Jóźwiaka, który nie miał dalszych sił i ochoty do walki. Boxdel wygrywa więc main event gali FAME Friday Arena 2!

Czytaj również:  UFC 3 - karta walk zawodników i wyniki gali!

Kacper „Crusher” Błoński vs. Daniel ”Ostry” Ostaszewski:

Walka w formule „No Limit” zaczęła się bardzo dobrze dla Ostrego, który świetnie rozpoczął swój debiut, w federacji FAME. Ostry nie czekając na wybadanie po obu stronach, postanowił ruszyć na Kacpra Błońskiego, z bardzo dobrymi kombinacjami, które Kacper Błoński musiał finalnie klinczować. Ostry przez 90 sekund pierwszego pojedynku, cały czas przejmował inicjatywę i straszył mocnymi kombinacjami, które trafiały w głowę Crushera. Dominacja Ostrego trwała do trzeciej minuty.

Od tego momentu, Ostry zaczął wyraźnie tracić na swojej świeżości i siłach, natomiast Kacper Błoński, który wydawał się być mocno obity, zaczął przejmować inicjatywę w walce. Kiedy Kacper Błoński wiedział, że Ostry jest już bez tlenu, postanowił przenieść walkę pod siatkę, gdzie przed piątą minutą, udało się Kacprowi Błońskiemu doprowadzić do pierwszego knockdownu. Wtedy Crusher wiedział już, że rywal słabnie i mógł przejść do jego wyniszczania.

Walka weszła w kulminacyjny moment około 6 minuty, w której to Ostry był już wyraźnie bez sił i walczył na tzw. „charakterze”. Każdy upadek Ostrego sprawiał, że ten coraz trudniej podnosił się na swoje nogi. Finalnie, Ostry skapitulował po 7 minutach i 45 sekundach, po których nie był w stanie kontynuować walki. Kacper Błoński wygrywa swoją walkę, w bardzo dobrym stylu!

Alan Kwieciński vs. Dominik „Japoński Drwal” Zadora:

Alan rozpoczął walkę bardzo mocno, trafiając niskim kopnięciem Dominika Zadorę. Po chwili walki w stójce, Alan poszedł po sprowadzenie, które udało się zrealizować, za pierwszym razem. Skutkiem tego, Alan obalił zadorę i miał go z pleców. W pewnym momencie, Dominik Zadora postanowił wejść w klincz, jednocześnie chroniąc się przed destrukcją Alana, z pozycji dominującej. Chwila walki w parterze, gdzie obaj zawodnicy nie mieli pomysłu zarówno na atak, jak i na konkretne wyjście, z pozycji. W pewnym momencie Dominik Zadora postanowił uciekać z parteru, jednak Alan świetnie wyczuł moment i miejsce, aby założyć gilotynę, której nie dało się już obronić. Skutkiem tego, Dominik Zadora odklepał, a sędzia przerwał walkę.

Czytaj również:  FAME MMA 12 karta walk i wyniki

Karta główna:

Michał „Boxdel” Baron pokonał Pawła „Prezesa FEN” Jóźwiaka przez KO, w drugiej rundzie,

Kacper „Crusher” Błoński pokonał Daniela ”Ostrego” Ostaszewskiego przez TKO, po ponad 7 minutowej walce, w formule NO LIMIT,

Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka pokonał Jose ”Josefa Bartana” Siamo, przez jednogłośną decyzję sędziów,

Adrian „Polak” Polański pokonał Arkadiusza Tańculę, przez jednogłośną decyzje sędziów,

Alan Kwieciński pokonał Dominika „Japońskiego Drwala” Zadorę przez poddanie, w pierwszej rundzie,

Marcin „Xayoo” Majkut pokonał Marcina ”Rafonixa” Krasuckiego przez TKO, w pierwszej rundzie,

Agata „Fagata” Fąk pokonała Martynę ”Brylantynka” Janusz, przez jednogłośną decyzję sędziów,

Zabielski pokonał Roberta „Sutonatora” Pasuta przez jednogłośną decyzje sędziów,

Piotr Lisek pokonał Dariusza „Daro Lwa” Kaźmierczuka przez TKO, w pierwszej rundzie.

Karta wstępna:

Karol „Karolek” Dąbrowski pokonał Łukasza ”Mandzio” Samonia, przez jednogłośną decyzje sędziów,
Roger Salla pokonał Andrzeja ”Endi” Czysza, przez TKO, w pierwszej rundzie.