FAME Friday Arena #2 i rewanż włodarzy!

Rewanż włodarzy podczas gali FAME Friday Arena #2 zaskakuje bardzo mocno. Wszystko dlatego, iż do wspomnianego rewanżu miało dojść pod koniec tego roku, lecz podczas jednej z edycji gali FEN. Bardzo możliwe, że obie strony doszły do porozumienia, iż walki freakowe, powinny odbywać się w organizacji freakowej. Skutkiem tego, Paweł Jóźwiak zawalczy podobnie z Boxdelem, lecz tym razem, na zasadach K-1. Wszystko po to, aby pojedynek był maksymalnie atrakcyjny.

Rewanż włodarzy jest dużym zaskoczeniem dla wszystkich, którzy liczyli na to, że obaj panowie zawalczą podczas jednej z kolejnych edycji gali FEN. Jak jednak widać, FEN zostanie pozostawiony w sferze sportowej, natomiast walka freaków, będzie mieć miejsce właśnie na jednej z kolejnych edycji gali FAME.

Co ciekawe, FAME bardzo mocno zmienia swoje nastawienie, jeśli chodzi do całego rynku freakowego. Kolejne edycje, które trafiają do mniejszych hal i miast, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Skutkiem tego, FAME zagarnia miesiąc po miesiącu, jeśli chodzi o wydarzenie freakowe, obniżając możliwości konkurencji, która jest dziś na rynku, w tej sferze.

Wracając do walki włodarzy, bardzo możliwe, że nie doszło do rewanżu w federacji FEN, ponieważ sponsorzy mogli nie być zadowoleni z pomysłu Pawła Jóźwiaka, który chciał uatrakcyjnić swoje widowisko, ksywką Boxdela.

Najprawdopodobniej w najbliższych dniach dowiemy się, jaka była prawda w tym temacie i dlaczego rewanż został przeniesiony z gali FEN, na galę FAME Friday Arena.

Czytaj również:  Znamy kolejnego przeciwnika Janka Błachowicza!