FAME 19 wyniki – podsumowanie gali i wyniki!

Gala FAME 19 wyniki za nami! Oglądaliśmy wczoraj całkiem ciekawy spektakl, który miał miejsce na Tauron Arenie, w Warszawie! Większość walk zakończyła się zgodnie z oczekiwaniami. Jednak jak zawsze, nie zabrakło także i zaskoczeń, związanych z przebiegiem poszczególnych pojedynków. Sprawdźcie więc, jak wyglądały walki podczas gali FAME 19!

Ferrari vs Tańcula:

Walka wieczoru nie była tak mocno naładowana emocjami od dawna. Jednak w pierwszych sekundach, przebieg walki był dość spokojny. Arkadiusz Tańcula ustawił się na środki klatki, chcąc mieć łatwy dostęp do przeciwnika. Z kolei Amadeusz Ferrari, krążył po klatce, chcąc mieć dogodną pozycję do trafienia swojego przeciwnika. W pewnym momencie, Amadeusz Ferrari postanowił zaatakować cepami, jednak Arkadiusz Tańcula nie miał problemów, z ich uniknięciem. Tańcula w pewnym momencie zamknął swojego przeciwnika pod siatką, jednak Ferrari skutecznie zrywa się pojedynczymi akcjami. W pewnym momencie, Ferrari postanowił iść po nogę, obalając swojego przeciwnika. Jednak Tańcula bardzo łatwo, przetoczył swojego przeciwnika. Tym samym, Arkadiusz Tańcula znajduje się w dosiadzie. W ostatnich sekundach Ferrari wstaje, jednak za późno na jakikolwiek zryw, z jego strony. Koniec rundy.

Druga runda zaczęła się znów od ataku Amadeusza Ferrariego, który próbuje trafić „cepami”, swojego oponenta. Niestety, ale jego ciosy są niecelne i trafiają wyłącznie w powietrze. W pewnym momencie Ferrari trafił swojego przeciwnika, skutkiem czego Arkadiusz Tańcula się zachwiał. Ferrari wyczuł krew i postanowił iść za ciosem. Jednak Tańcula skutecznie uspokaja walkę. Ferrari pod koniec drugiej rundy zaczął wywierać mocną presję na swojego przeciwnika, jednakże żaden z jego ciosów nie trafia na głowę Arkadiusza Tańculi. Co ciekawe, sam Tańcula stał się dość pasywny, w ostatniej fazie drugiej rundy, skutkiem czego wydaje się, że mamy remis w rundach.

Czytaj również:  DSF Kickboxing Challenge – najważniejsze informacje o gali

Trzecia runda zaczyna się od niskiego kopnięcia Arkadiusza Tańculi. Ferrari z kolei postanowił skracać dystans. Nie był to dobry pomysł, ponieważ Tańcula trafił w Ferrariego z kontry, skutkiem czego Ferrari musiał ratować się zejściem w nogi rywala. Obrona Tańculi sprawiła jednak, że obaj szybko wrócili na środek klatki. Tym razem Tańcula postanowił obalić swojego rywala. Udało się to, skutkiem czego Arkadiusz Tańcula miał okazję uderzać krótkimi ciosami z góry, w swojego rywala. Koniec trzeciej rundy i dochodzi do werdyktu sędziowskiego, skutkiem którego to Arkadiusz Tańcula, wygrywa swoją walkę!

Xayoo vs Franio:

Franio postanowił zaatakować od razu, skutkiem czego, Xayoo został zamknięty pod siatką. Co więcej, Franio trafił w swojego przeciwnika, a Xayoo został zepchnięty do defensywy. Franio cały czas atakuje swojego przeciwnika i wywiera mocną presję, skutkiem czego Xayoo wydaje się być lekko zaskoczony. W ostatniej minucie walki, Franio postanawia uderzać mocnymi kopnięciami. Xayoo jednak postanowił odpowiedzieć ciosami. Runda jednak kończy się i jest mocno w stronę Frania.

Druga runda zaczyna się zupełnie inaczej. Tym razem to Xayoo wywarł mocną presję, na swojego rywala. Co więcej, Xayoo trafia mocnym ciosem, po którym Franio pada, a sędzia przerywa walkę! Xayoo wygrywa w drugiej rundzie pojedynku!

Fabijański vs Filipek:

Filipek od samego początku pojedynku, zaczął inicjować w mocny sposób walkę. Ku zaskoczeniu wszystkich, Sebastian Fabijański chce wchodzić w wymiany. Jednak nie trwało to długo, ponieważ Filipek trafia mocno Sebastiana Fabijańskiego, który pada na deski. Dochodzi do liczenia, po którym walka jest zakończona. Sebastian Fabijański jest mocno rozbity i wskazuje dodatkowo na kontuzję kolana, skutkiem czego został wyniesiony na noszach.

Czytaj również:  High League 5 - podsumowanie gali!

Karta główna:

Marcin „Xayoo” Majkut pokonał Franciszka „Franio” Rusieckiego przez nokaut, w drugiej rundzie
Paweł „Księżniczka” Tyburski pokonał Alberto Simao przez techniczny nokaut, w drugiej rundzie,
Filip „Filipek” Marcinek pokonał Sebastiana Fabijańskiego przez techniczny nokaut, w pierwszej rundzie
Marcin „Polish Zombie” Wrzosek pokonał Piotra „Szeliego” Szeligę przez techniczny nokaut, w trzeciej rundzie
Kuba Nowaczkiewicz pokonał Roberta Karasia, przez jednogłośną decyzją sędziów
Tomasz „Zadyma” Gromadzki pokonał Piotra „Tybori” Tyburskiego przez techniczny nokaut, w pierwszej rundzie
Norbert Daszkiewicz pokonał Przemysława Szyszkę, przez jednogłośną decyzję sędziów

Karta wstępna:

Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk pokonała Dominikę Rybak, przez jednogłośną decyzją sędziów
Natan „Bóg Estetyki” Marcoń pokonał Mariusza „Hejtera” Słońskiego przez techniczny nokaut, w pierwszej rundzie