FAME 16: Podsumowanie gali!

Gala FAME 16 za nami! Mieliśmy okazję oglądać aż 10 elektryzujących pojedynków, które przyniosły wiele nieoczekiwanych zwrotów sytuacji. Postaramy się przytoczyć najważniejsze wydarzenia, które miały miejsce podczas tej gali. Zapraszamy do przeczytania naszego podsumowania!

Gala FAME 16 odbyła się w Gliwicach i przyciągnęła bardzo dużą ilość kibiców, który na miejscu pojawili się, aby kibicować swoim ulubieńcom. W wydarzeniu jak zwykle wzięła udział cała śmietanka influencerów, którzy byli do dyspozycji swoich fanów. Dodatkowo, gala FAME 16 jak zwykle obfitowała w świetną oprawę, która była prowadzona przez całe wydarzenie. Ostatnie wydarzenia związane z FAME wiążą się z oprawą, która robi wrażenie zarówno na żywo, jak i podczas oglądania gali przez PPV.

Sama gala przebiegała bardzo sprawnie. Z istotniejszych rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, są dwa zestawienia, które zostały ogłoszone na żywo. Pierwszym z nich, jest wystąpienie Maksymiliana Wiewiórki i Arkadiusza Tańculi, którzy ogłosili swój pojedynek. Również pod koniec gali, mieliśmy okazję oglądać tajemniczą postać, którą okazał się Sebastian Fabijański, który ogłosił swój występ w oktagonie FAME. Póki co, nie znamy jego przeciwnika, niemniej jednak, jak powiedział sam Fabijański, jego przeciwnikiem będzie osoba, z którą miał konflikt rapowy. Fani rapu doskonale wiedzą, że była to jedna osoba, a mianowicie Quebonafide. Nie jest to jednak w żaden sposób potwierdzona informacja.

Skrót walki: Marcin Dubiel vs Mateusz Trąbka

Zacznijmy od końca, czyli od walki wieczoru, która z pewnością była jednym z najbardziej elektryzujących wydarzeń tej gali. Marcin Dubiel od samego początku przyjął ofensywną postawę, chcąc bardzo szybko zakończyć swój pojedynek. Trąba również nie chciał pozostawać dłużny swojemu przeciwnikowi, jednak bardzo szybko wyszło, że to Marcin Dubiel ma większą siłę, dzięki której ustawił sobie Trąbę pod siebie na ziemi, zasypując go gradem ciosów. Sędzia był zmuszony przerwać spotkanie, skutkiem czego, Marcin Dubiel wygrywa w pewny sposób z Trąbą, już w pierwszej rundzie. Była to świetna i widowiskowa wygrana!

Czytaj również:  Zapowiedź i typy na KSW 77: Pudzianowski vs Khalidov

Jacek „Muran” Murański vs Robert „Sutonator” Pasut

Walka, która okazała się sporym zaskoczeniem dla osób, które miały cień wątpliwości co do tego, że Jacek Murański może pokazać coś więcej w klatce oktagonu. Już w pierwszej rundzie, Robert Pasut przejął inicjatywę, dzięki czemu miał Jacka Murańskiego już na ziemi. Robert Pasut bardzo dobrze kontrolował całą pierwszą rundę i jedynie koniec rundy uratował Jacka Murańskiego, aby ten nie przegrał w pierwszej rundzie.

Druga runda była również pod dyktando Sutonatora, który również, bez większych problemów poradził sobie z Jackiem Murańskim, mając go na ziemi i obsypując go gradem ciosów. Jacek Murański w pewnym momencie przestał się bronić, skutkiem czego, sędzia musiał przerwać spotkanie. Zdecydowana wygrana Roberta Pasuta w drugiej rundzie!

Patryk „Bandura” Bandurski vs Alan „Braveheart” Kwieciński (Boks w małych rękawicach)

Pomimo tego, że walki bokserskie w FAME nie cieszą się wielkim zainteresowaniem widzów, tym razem otrzymaliśmy bardzo ciekawą walkę, która pomimo dużej kontroli i przewagi Bandury, mogła skończyć się w dwie strony.

W skrócie, cała walka przebiegała w sposób, który można było przewidzieć. Panowie nie żałowali swoich sił już w pierwszej rundzie. Alan Kwieciński postawił na szarże, które niestety nie przyniosły oczekiwanych skutków. Przez to wszystko, Alan musiał wejść na drugi bieg i oczekiwać reakcji przeciwnika, który już w pierwszej rundzie, doprowadził do tego, że Alan musiał podnosić się z ringu i być liczonym.

Druga runda niestety nie przyniosła niczego nowego. Bandura wiedząc o swojej przewadze z pierwszej rundy, postanowił jeszcze bardziej kontrolować spotkanie i kontrować po atakach Alana Kwiecińskiego. Był to bardzo dobry pomysł, ponieważ Alan Kwieciński znów wylądował na deskach i był liczony.

Czytaj również:  Jakie gale i walki zobaczymy w najbliższym czasie w Łodzi?

W trzeciej rundzie niestety nie doszło do żadnego przełamania. Pomimo świadomości swojej przegranej, Alan Kwieciński postanowił na „performance” i postanowił tańczyć na nogach w ringu. Skutkiem tego, walka dość spokojnie przeszła do werdyktu, który był jednogłośny i w pełni zasłużony. Bandura wygrywa swoją walkę przez jednogłośną decyzję sędziów!

Fame 16: Wyniki walk

Radosław Wiejski Koks Paszko vs. Natan Bóg Estetyki Marcoń: Radosław „Wiejski Koks” Paszko przez jednogłośną decyzję sędziów.

Wiktoria Wiki Jaroniewska vs. Marta Martirenti Rentel: Wiktoria „Wiki” Jaroniewska przez TKO w 2. rundzie!

Dawid Dzinold Rzeźnik vs. Szymon Szymoo Besser: Dawid „Dzinold” Rzeźnik przez jednogłośną decyzję sędziów.

Filip Filipek Marcinek vs. Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk: Filip „Filipek” Marcinek przez TKO w 1. rundzie!

Patryk Patrykos Domke vs. Adrian Polak Polański: Adrian „Polak” Polański przez jednogłośną decyzję sędziów!

Mateusz Meknife Lovers Janusz vs. Krystian Wilczak: Mateusz Janusz przez jednogłośną decyzję sędziów!

Mariusz Hejter Słoński vs. Amadeusz Ferrari Roślik: Amadeusz „Ferrari” Roślik przez TKO w 1. rundzie!

Patryk Bandura Bandurski vs. Alan Braveheart Kwieciński: Patryk „Bandura” Bandurski przez jednogłośną decyzję sędziów!

Robert Sutonator Pasut vs. Jacek Muran Murański: Robert „Sutonator” Pasut wygrał przez TKO w 2. rundzie!

Marcin Dubiel vs. Mateusz Tromba Trąbka: Marcin Dubiel wygrał z Mateuszem Trąbką przez TKO w 1. rundzie!