Ewelina Woźniak wchodzi do KSW z ambicjami!

Podczas gali zorganizowanej przez Konfrontację Sztuk Walki w Radomiu ogłoszono podpisanie kontraktu z Eweliną Woźniak. Zawodniczka dla największej organizacji mieszanych sztuk walki w Polsce ma zadebiutować na styczniowej gali KSW 90 w Warszawie. Co przed debiutem dla nowego pracodawcy powiedziała Woźniak?

Ewelina Woźniak ma na swoim koncie dziewięć zawodowych pojedynków w mieszanych sztukach walki. Polka do tej pory walczyła głównie na wydarzeniach organizowanych przez Contenders, Brave, Oktagon, czy ARES. Zawodniczka zdaje sobie sprawę z tego, że walczyła za granicą i cieszy się na możliwość występów przed polskimi fanami. Jak wspomniała, zawsze występuje z dużymi nadziejami i dużymi ambicjami. Do KSW wchodzi jednak z jeszcze większymi ambicjami i oczekiwaniami.

Warto w tym miejscu zauważyć, że Ewelina Woźniak ma na koncie walki z zawodniczkami znanymi z okrągłej klatki Konfrontacji Sztuk Walki. Polka pokonała jak do tej pory Magdalenę Sormovą, Anitę Bekus, czy Karolinę Wójcik. Nie obyło się jednak i bez porażek, bowiem musiała uznać wyższość Marii Silvy.

Debiut Eweliny Woźniak zaplanowano na galę KSW 90. Odbędzie się ona 20 stycznia 2024 roku na warszawskim Torwarze. Czekać na jej występ? Będziecie śledzić galę KSW 90?

Czytaj również:  Joanna Jędrzejczyk zawalczy dla KSW?