Ewa Piątkowska chce walki z Donem Kasjo!

Podczas wczorajszego programu „Zadyma”, który zapowiada konkretne zestawienia najbliższej gali PRIME, Ewa Piątkowska postanowiła rzucić nowe wyzwanie. Tym wyzwaniem, miałaby być walka z Donem Kasjo który jak dobrze wiemy, również wywodzi się z boksu. Samo zestawienie mogłoby wydawać się kontrowersyjne gdyby nie fakt, iż Ewa Piątkowska na najbliższej gali PRIME V zmierzy się pierwszy raz w polskim Internecie, właśnie z facetem!

Dokładna propozycja padła od „Pushbarbera”, czyli od aktualnego przeciwnika Ewy Piątkowskiej. Pushbarber zaproponował, aby zmierzyła ona swoje rękawice właśnie z Don Kasjo.

Co ciekawe, sama Ewa Piątkowska była od razu zainteresowana propozycją. Zauważyła tylko, że walka 12 rundowa nie ma tutaj sensu, jednakże walka na 8 rund, ma już jak najbardziej sens. Dodatkowo, Ewa Piątkowska przyznała, że wygrałaby takie zestawienie, co może tylko przybliżyć ją do ewentualnej walki.

W dalszym wywiadzie, udzielonym dla Fan Sportu, Ewa Piątkowska powtórzyła swoją propozycję i jednocześnie potwierdziła, że walka z Don Kasjo jest możliwa, jeśli tylko on sam zgodzi się na takie zestawienie.

Póki co, czekamy na komentarz samego Don Kasjo. Jednak patrząc na jego ruchy w Internecie, walka z Ewą Piątkowską jest raczej w sferze marzeń fanów freak fightów.

Czytaj również:  Marcin Najman uderzył Jacka Murańskiego na konferencji przed High League 7!