Elon Musk znalazł sobie trenera od MMA!

Od kiedy Elon Musk dogadał się z Markiem Zuckenbergiem odnośnie ich walki w MMA, cały świat obserwuje wszystkie aktualizacje związane z tym tematem. Nic więc dziwnego, że na Twitterze non stop dostajemy nowe informacje, odnośnie tego pojedynku. Jeszcze wczoraj informowaliśmy, że walka obu wizjonerów technologicznych, prawdopodobnie odbędzie się na znamienitej gali UFC 300, która byłaby idealnym miejscem do walki, tak ważnych osób na świecie.

Dziś dowiadujemy się, że Elon Musk nie próżnuje w tematach walki. Jeszcze wczoraj, za pomocą Twittera, treningi zaproponowała mu ikona MMA, czyli Georges St-Pierre. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Muska, który od razu stwierdził, że jest zainteresowany ofertą legendy MMA. Wspólne treningi są więc na stopie publicznej odpowiednio dogadane, co tylko ma potwierdzić, że Elon Musk bierze na poważnie, całe przedsięwzięcie.

Patrząc na otoczkę i to, jak dobrze nastawieni są szefowie największych mediów społecznościowych na świecie, ich walka zaczyna być coraz bardziej realna. Ręce z pewnością zaciera Dana White, który zapewne myślał, że dogadanie obu zawodników będzie trudne. Dziś jednak widzimy, że wszystko rozwiąże się za pomocą ich social mediów, a machina napędza się właściwie sama!

Poniżej macie wycinek z oferty współpracy i zgodę na nią:

Czytaj również:  McGregor z potencjałem na walkę w wadze ciężkiej!