Edwards spiął się z Covingtonem na konferencji przed UFC 296!

Za nami oficjalna konferencja prasowa promująca weekendową galę Ultimate Fighting Championship, Udział w niej wzięli również  Leon Edwards i Colby Covington, czyli zawodnicy, którzy zawalczą o  mistrzowski pas wagi półśredniej UFC.  Jednak nie było to spokojne spotkanie! Pomiędzy zawodnikami doszło do spięcia!

Starcie Leona Edwardsa i Colby’ego Covingtona jest walką wieczoru gali UFC 296. Jednak podczas tego wydarzenia odbędzie się też inna walka mistrzowska. W co-main eventem gali będzie starcie o mistrzowski pas wagi muszej Pantoja vs. Rovyal 2. Zatem w ten weekend Ultimate Fighting Championship dostarczy kibicom wiele wrażeń.

Zanim jednak zawodnicy staną do walki, spotkali się na oficjalnej konferencji. Widać, że atmosfera między Edwardsonem a Covingtonem jest dość napięta, a kibice mogli zobaczyć przedsmak tego, co zawodnicy zafundują im w weekend. W trakcie wymiany słownej Amerykanin zaatakował Anglika, wyciągając argumenty o ojcu rywala, który został zamordowany, gdy Edwards był młodym chłopcem. Covington zapowiedział, że Leon Edwards spotka się w piekle ze swoim ojcem. Na reakcję tego drugiego nie trzeba było czekać długo, bo rzucił w niego butelką z wodą.

Cała sytuacja jest widoczna poniżej:

Czytaj również:  Znamy datę FAME 16 oraz pierwszy pojedynek!