Dziś 1 konferencja przed galą FAME 17!

Konferencje przed FAME MMA nie zawsze należą do ciekawych. Niemniej jednak, od kiedy na galach FAME pojawiają się postaci ze świata sportu, coraz częściej owe wydarzenia przyciągają poszczególnych kibiców. Dziś z pewnością warto obserwować debiut Kamila Łaszczyka, który nie będzie miał łatwej przeprawy z mocno „wyszczekanym” Amadeuszem Ferrarim. Start konferencji o godzinie 20:00!

Kamil Łaszczyk będzie miał dziś porządny sprawdzian w nowej dla siebie dyscyplinie. Wszakże Amadeusz Ferrari jest postacią dobrze znaną z trash talku, skutkiem tego, utalentowany bokser nie będzie miał łatwej przeprawy poza ringiem.

Sytuacja jest o tyle trudna, że polski bokser w kategorii super piórkowej z jednej strony musi zachować sportową postawę i zachowywać się na poziomie, z drugiej strony, na gali „freak fight” powinien wykazać się pazurem na konferencji, aby zaskarbić sobie uznanie widzów. Jak wyjdzie w praktyce? Tego przekonamy się między godziną 20:00 a 23:00, w zależności od tego, w którym panelu usiądą gwiazdy tego właśnie pojedynku.

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, iż nie każdy jest zainteresowany sekcją freak fightów. Niemniej jednak, osoby, które chcą zobaczyć to zestawienie już dzisiaj, mogą kierować się już teraz, na oficjalne wydarzenie, które dostępne jest pod poniższym linkiem:

Czytaj również:  Damian Janikowski skomentował walkę z Don Diego!