Dziennikarz został uderzony przez Jacka Murańskiego?

Pierwsza konferencja gali FAME 16 już za nami. Jak zwykle obfitowała ona w wiele ciekawych zwrotów akcji, a także wiele kontrowersyjnych sytuacji, wśród samych zawodników. Jak zwykle nie mogło zabraknąć akcentu ze strony rodziny Murańskich, a dokładniej Jacka Murańskiego.

Wczoraj oficjalnie doszło do ogłoszenia walki Jacka Murańskiego z Robertem Pasutem. Jednak nie to stało się największym wydarzeniem związanym z tą galą. Jak ogłaszają dzisiejsze media, Jacek Murański mógł dopuścić się przemocy fizycznej nad jednym z redaktorów. Co więcej, nie jest to redaktor przypadkowy, ponieważ redaktor Antyfaktów w ostatnim czasie przeprowadzał wywiady z osobami, które źle wypowiadały się na temat Jacka Murańskiego.

Redaktor Antyfaktów tuż po całym wydarzeniu, postanowił zgłosić całą sprawę do FAME, a także opowiedzieć o wszystkim przed kamerami Sylwestrowi Wardędze.

Jak w komentarzach twierdzi sam Sylwester Wardęga, zapytał o całe wydarzenie Jacka Murańskiego, który stanowczo zaprzeczył doniesieniom redaktora Antyfaktów. Pytanie jednak, czy redaktor miałby jakikolwiek cel w tym, aby rozdmuchiwać nieprawdziwą sytuację?

Czytaj również:  Wszystkie informacje na temat gali Fame MMA 14